українська російська англійська
Дніпропетровська ОДА створила Раду з розвитку експорту
03.02.2017 | 09:15
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Консультації, навчальні програми та реальне вирішення бюрократичних проблем. При Дніпропетровській ОДА запрацювала Рада з розвитку експорту, яка допомагатиме підприємцям підкорити міжнародні ринки. Звертатися можуть новачки й ті, хто вже має досвід продажу за кордон. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровська ОДА сприяє розвитку бізнесу в області. Ми допомагаємо налагоджувати нові контакти та долати бюрократичні перепони, підтримуємо інвесторів, проводимо корисні семінари. Для цього створили Інвестцентр та Регіональну раду підприємців, - розповів очільник області Валентин Резніченко. – 2017-й оголошуємо роком експорту в регіоні. Зростання обсягів експорту сприятиме розвитку бізнесу та забезпечить додаткові надходження до бюджету області».

 Допомагати підприємцям підкорити міжнародний ринок буде Рада з розвитку експорту при Дніпропетровській ОДА. Найперше вона покликана зняти бюрократичні перепони для підприємців, які хочуть займатися експортом.

«В Україні є все, щоб активно розвивати експорт. Якість вітчизняної продукції влаштовує іноземних споживачів. Проте через цілу низку технічних процедур та заборон бізнесменам складно виходити на міжнародний ринок», - пояснив керівник комітету з просування експорту Регіональної ради підприємців при Дніпропетровській ОДА Ігор Снітівкер.

 У складі Ради – представники податкової, митниці, ветслужби, інших держорганів, які пов’язані з експортом. Вони розкажуть, що потрібно для продажу товарів в різні країни, допоможуть налагодити нові контакти, максимально швидко отримати дозвільні документи та вирішити інші проблемні питання. Для підприємців, які прагнуть експортувати свою продукцію, проходитимуть семінари.

 «Ми будемо аналізувати найбільш розповсюджені проблеми та виробляти універсальні алгоритми для їх рішення. Складнощі, які не зможемо усунути на регіональному рівні, будемо вирішувати на національному. Плануємо виходити з пропозиціями до Кабміну та Верховної Ради», - зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

До Ради з розвитку експорту підприємці можуть звертатися за  телефонами (056) 742-80-31, (056) 742-88-26 або електронною поштою lagutenko@gue.dp.ua. Приходити можна до приймальні Регіональної ради підприємців за адресою: Дніпро, ОДА, пр. О.Поля, 1, каб. 308.

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій