українська російська англійська
Дніпропетровська ОДА створила Раду з розвитку експорту
03.02.2017 | 09:15
ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОДА

Консультації, навчальні програми та реальне вирішення бюрократичних проблем. При Дніпропетровській ОДА запрацювала Рада з розвитку експорту, яка допомагатиме підприємцям підкорити міжнародні ринки. Звертатися можуть новачки й ті, хто вже має досвід продажу за кордон. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Дніпропетровська ОДА сприяє розвитку бізнесу в області. Ми допомагаємо налагоджувати нові контакти та долати бюрократичні перепони, підтримуємо інвесторів, проводимо корисні семінари. Для цього створили Інвестцентр та Регіональну раду підприємців, - розповів очільник області Валентин Резніченко. – 2017-й оголошуємо роком експорту в регіоні. Зростання обсягів експорту сприятиме розвитку бізнесу та забезпечить додаткові надходження до бюджету області».

 Допомагати підприємцям підкорити міжнародний ринок буде Рада з розвитку експорту при Дніпропетровській ОДА. Найперше вона покликана зняти бюрократичні перепони для підприємців, які хочуть займатися експортом.

«В Україні є все, щоб активно розвивати експорт. Якість вітчизняної продукції влаштовує іноземних споживачів. Проте через цілу низку технічних процедур та заборон бізнесменам складно виходити на міжнародний ринок», - пояснив керівник комітету з просування експорту Регіональної ради підприємців при Дніпропетровській ОДА Ігор Снітівкер.

 У складі Ради – представники податкової, митниці, ветслужби, інших держорганів, які пов’язані з експортом. Вони розкажуть, що потрібно для продажу товарів в різні країни, допоможуть налагодити нові контакти, максимально швидко отримати дозвільні документи та вирішити інші проблемні питання. Для підприємців, які прагнуть експортувати свою продукцію, проходитимуть семінари.

 «Ми будемо аналізувати найбільш розповсюджені проблеми та виробляти універсальні алгоритми для їх рішення. Складнощі, які не зможемо усунути на регіональному рівні, будемо вирішувати на національному. Плануємо виходити з пропозиціями до Кабміну та Верховної Ради», - зазначив радник голови Дніпропетровської ОДА Віталій Литвин.

До Ради з розвитку експорту підприємці можуть звертатися за  телефонами (056) 742-80-31, (056) 742-88-26 або електронною поштою lagutenko@gue.dp.ua. Приходити можна до приймальні Регіональної ради підприємців за адресою: Дніпро, ОДА, пр. О.Поля, 1, каб. 308.

версія для друку
Анонси
27 вересня відбудеться засідання Комітету доступності
26 вересня у Києві відбудеться зустріч Міністрів оборони України та Канади
28 вересня відбудеться відкриття Фестивалю молодих українських художників
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
27 вересня - тренінг для ЗМІ щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю "голландський аукціон"
27 вересня - презентація мобільного додатку для боротьби з нелегальними рубками та незаконним перевезенням деревини
27 вересня відбудеться брифінг з питань збереження психічного здоров'я особового складу Збройних Сил України
26 вересня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку на Івано-Франківщину
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах