українська російська англійська
Формування нормативно-правової бази дозволить забезпечити дієвість енергетичної політики держави, - Ігор Насалик
03.02.2017 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 2 лютого провів зустріч із представниками урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

Під час заходу було обговорено механізми та можливості щодо експертизи нормативно-правових актів на наявність корупційної складової. Міністр вкотре наголосив на прагненні Міненерговугілля до відкритості та прозорості в роботі, а також зазначив  про максимальне  сприяння в роботі експертів, яким фахівці Міненерговугілля надають всю необхідну інформацію. Саме відкритість, за словами Міністра, дала можливість спростувати чимало неперевіреної інформації, яка з’являється в інформаційному просторі.

Ігор Насалик розповів про бачення перспектив діяльності Міненерговугілля. «Головним завданням Міністерства є створення  нормативно-правової бази, яка дасть можливість формувати політику в енергетичній сфері», - наголосив він. Також заявив про готовність забезпечити підтримку роботі фахівців, які здійснюватимуть незалежну експертизу документів.

Учасники обговорили врахування пропозицій до Енергетичної стратегії України до 2035 року. Ігор Насалик звернувся до експертів з проханням прискорити розгляд наданих пропозицій, об’єднати окремі пропозиції і надіслати Управляючому комітету, який завершить роботу над проектом.

Під час діалогу Міністр відповів на численні запитання, які стосувалися оприлюднення даних, які є в розпорядженні Міністерства, роботи ДП  «Селидіввугілля», шахти «Краснолиманська», закупівлі вугілля антрацитової групи, цін на вугілля, переведення ТЕС на вугілля газової групи, проходження нинішнього опалювального сезону.

Зважаючи на зацікавленість експертів роботою шахт, Ігор Насалик поінформував про стан вугільної галузі, проблемні питання, які існують на сьогодні, та вжиті заходи щодо запобігання зловживанням. «Якщо вийдемо на  видобуток 25 тис. тонн на добу, то вугільна галузь буде бездотаційною», - наголосив Міністр. Також зазначив, що про всі виявлені в ході перевірок зловживання на шахтах Міненерговугілля передає документи до НАБУ.

Міністр погодився додатково зустрітися для обговоренні інших проблемних питань в енергетиці.

У зустрічі взяли участь в.о. державного секретаря – директор Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи Юлія Підкоморна, керівники структурних підрозділі Міненерговугілля Ольга Буславець, Олександр Пономаренко, Роман Гекалюк, Людмила Власенко, Вікторія Гнатовська, Сергій Пижов, Денис Рудика, також представники Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Тетяна Бойко, Оксана Величко, Андрій Герус, Аліна Лізунова, Роман Ніцович, Олена Павленко, Анна Шумейко, Олександр Горлушко, Серебряков Михайло.

 

версія для друку
Анонси
6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
31 березня - семінар у м. Харкові щодо заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку відновлюваної енергетики
30 березня - брифінг на тему "Реформа держслужби - зрада чи перемога? Чи є шанси в України"
30 березня - відкриття нового сервісного центру МВС у м. Старокостянтинів Хмельницької області
30 березня відбудеться офіційна зустріч Міністрів оборони України та Грузії
30 березня прес-конференція на тему "Результати участі України в міжнародній програмі Уряду Японії Ship for World Youth
30 березня стартує міжнародна гуманітарно-просвітницька програма "Голодомор 1932-1933 років: Пам'ять в ім'я майбуття"
29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі
Заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан візьме участь у позачерговій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту