українська російська англійська
Формування нормативно-правової бази дозволить забезпечити дієвість енергетичної політики держави, - Ігор Насалик
03.02.2017 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 2 лютого провів зустріч із представниками урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

Під час заходу було обговорено механізми та можливості щодо експертизи нормативно-правових актів на наявність корупційної складової. Міністр вкотре наголосив на прагненні Міненерговугілля до відкритості та прозорості в роботі, а також зазначив  про максимальне  сприяння в роботі експертів, яким фахівці Міненерговугілля надають всю необхідну інформацію. Саме відкритість, за словами Міністра, дала можливість спростувати чимало неперевіреної інформації, яка з’являється в інформаційному просторі.

Ігор Насалик розповів про бачення перспектив діяльності Міненерговугілля. «Головним завданням Міністерства є створення  нормативно-правової бази, яка дасть можливість формувати політику в енергетичній сфері», - наголосив він. Також заявив про готовність забезпечити підтримку роботі фахівців, які здійснюватимуть незалежну експертизу документів.

Учасники обговорили врахування пропозицій до Енергетичної стратегії України до 2035 року. Ігор Насалик звернувся до експертів з проханням прискорити розгляд наданих пропозицій, об’єднати окремі пропозиції і надіслати Управляючому комітету, який завершить роботу над проектом.

Під час діалогу Міністр відповів на численні запитання, які стосувалися оприлюднення даних, які є в розпорядженні Міністерства, роботи ДП  «Селидіввугілля», шахти «Краснолиманська», закупівлі вугілля антрацитової групи, цін на вугілля, переведення ТЕС на вугілля газової групи, проходження нинішнього опалювального сезону.

Зважаючи на зацікавленість експертів роботою шахт, Ігор Насалик поінформував про стан вугільної галузі, проблемні питання, які існують на сьогодні, та вжиті заходи щодо запобігання зловживанням. «Якщо вийдемо на  видобуток 25 тис. тонн на добу, то вугільна галузь буде бездотаційною», - наголосив Міністр. Також зазначив, що про всі виявлені в ході перевірок зловживання на шахтах Міненерговугілля передає документи до НАБУ.

Міністр погодився додатково зустрітися для обговоренні інших проблемних питань в енергетиці.

У зустрічі взяли участь в.о. державного секретаря – директор Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи Юлія Підкоморна, керівники структурних підрозділі Міненерговугілля Ольга Буславець, Олександр Пономаренко, Роман Гекалюк, Людмила Власенко, Вікторія Гнатовська, Сергій Пижов, Денис Рудика, також представники Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Тетяна Бойко, Оксана Величко, Андрій Герус, Аліна Лізунова, Роман Ніцович, Олена Павленко, Анна Шумейко, Олександр Горлушко, Серебряков Михайло.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
26 травня Павло Петренко презентує новітню он-лайн програму для запису на стажування студентів юридичного профілю в органах юстиції
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві