українська російська англійська
Андрій Рева: Інформація про звільнення працівників та підвищення цін внаслідок збільшення мінімальної зарплати не відповідає дійсності
03.02.2017 | 17:13
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

3 лютого в ефірі телеканалу «112. Україна» Міністр соціальної політики України Андрій Рева спростував інформацію про можливі негативні наслідки від підвищення мінімальної заробітної плати.

Міністр наголосив, що подібні прогнози не мають під собою жодних підстав та є некомпетентними і непрофесійними. «Коли проводяться розрахунки у сфері зайнятості, то Міністерство фінансів та Міністерство економічного розвитку нічого не роблять без Міністерства соціальної політики, яке, у свою чергу, співпрацює з провідними науковцями», - заявив Андрій Рева.

Урядовець підкреслив, що Міністерство соціальної політики провело усі необхідні дослідження та розрахунки, які дозволяють стверджувати, що жодних негативних наслідків для економіки від підвищення мінімальної зарплати не відбудеться. «Якщо планується зростання економіки на 3 відсотки, то про яке скорочення робочих місць може йти мова? Якщо доходи держбюджету у січні 2017 року зросли на 40 відсотків до січня минулого року, а Пенсійний фонд отримав на 1,2 мільярда гривень більше, це ніяк не могло відбутися через скорочення працівників», - заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева.

 

версія для друку