українська російська англійська
Глава Уряду: Популісти борються за владу - ми боремося за Україну, розвиток економіки і зміну якості життя українців в кращий бік
08.02.2017 | 13:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Популісти, що сіють з екранів телебачення зневіру серед людей, керуються лише жагою до влади, а не інтересами людей. Уряд працює заради України і робить все для того, щоб підвищити якість життя громадян. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на початку засідання Уряду у середу.

"Ми сьогодні боремося не за владу - ми боремося за Україну, за розвиток економіки, а як наслідок, зміну якості життя українців в кращий бік. Ми боремося за те, щоб знайти рішення, як підвищити людям заробітну плату, як змінити пенсійну систему, щоб люди почали отримувати якісні пенсії. Наше важливе завдання - змінити якість послуг, які сьогодні надає держава громадянам: це і освіта, і охорона здоров'я. Це важкі рішення, непрості, які потребують і політичного лідерства, і відповідальності. Наше бачення у тому, що ми боремося за Україну і робимо все для цього", - підкреслив Володимир Гройсман.

У цьому, наголосив Прем'єр-міністр, полягає різниця між Урядом  та популістами.

Він зауважив, що деякі політики з екранів телебачення сіють паніку про "все пропало", "зрада", "проблеми будуть лише загострюватися" та роблять інші прогнози, що не відповідають дійсності.

"Ці політикани борються з владу. І у цій боротьбі, у фокусі уваги немає людини. У них є тільки лише жага до влади, яку вони хочуть будь-яким шляхом отримати", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман зауважив, що багато з цих політиків десятиріччями перебували у владі, займали найвищі відповідальні посади в державі, мали більшості в українському парламенті та усі інструменти у часи, коли не було військової агресії, щоб привести Україну до економічного успіху. Натомість людей десятиріччями заводили у чергову кризу.

"Я вважаю, що останнє десятиріччя було фатальним для нашої держави, коли можливо було використати економічне зростання і конвертувати його у якість життя людей, нас заводили в чергову кризу, чергову узурпацію влади, чергові популістські рішення, які відбирали у України майбутнє", - наголосив Володимир Гройсман.

"Популізм, жертвами якого були українці багато років, призвів до того, що українці розчарувалися у владі і у тих, хто називає себе опозицією, тому що політики усім обіцяють усе і забувають тільки єдине – виконувати", - зазначив він.

"Ми сьогодні маємо побороти цю проблему і врешті-решт вирвати Україну з зубожіння", - сказав Володимир Гройсман.

"Важливо від популістських речей переходити до системної серйозної роботи", - наголосив він.

Уряд прийшов на фоні політичної та економічної кризи і взяв на себе відповідальність спільно з урядовою коаліцією, наголосив Володимир Гройсман.

Кабінет Міністрів працює лише 9 місяців та послідовно виконує обіцянки, спрямовані на стабілізацію і забезпечення економічного зростання, про досягнення чого вже свідчать статистичні дані.

Розвиток економіки дасть ресурси, що можливо буде направити на виконання соціального контракту, зазначив Прем'єр-міністр.

"Я точно знаю, що ми досягнемо успіху. Треба йти цією дорогою. Собаки лають, а караван йде. Коли ми будемо приходити до конкретних рішень, то ті, хто намагаються будь-що знецінити і посіяти в людях зневіру, будуть розуміти, що ми досягаємо мети, успіху, люди починають це відчувати, а це означає, що вони назавжди залишаться в минулому", - наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - прес-конференція Міністерства фінансів за підсумками 2017 року
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці