українська російська англійська
Мін'юст готовий невідкладно зареєструвати порядок повної перевірки електронних декларацій чиновників, напрацьований робочою групою при Секретаріаті КМУ
10.02.2017 | 15:38
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

У ході вчорашнього засідання створеної за дорученням Прем’єр-міністра робочої групи з підготовки порядків Національного агентства з питань запобігання корупції щодо проведення перевірки декларацій та стилю життя чиновників було напрацьовано фінальний текст Порядку.

За основу затвердженого Проекту порядку були взяті напрацювання минулого з урахуванням усіх пропозицій та зауважень, які надійшли від учасників робочої групи. Даний текст також підтримали члени НАЗК.

Міністерство юстиції розраховує, що НАЗК якнайшвидше схвалить розроблений спільними зусиллями Порядок. Закликаємо членів агентства проявити відповідальність у своїй роботі і підтвердити озвучену вчора під час засідання робочої групи позицію про погодження даного тексту.

Мін’юст вкотре наголошує на готовності невідкладно – протягом 1 доби – після надходження до нас цього документа зареєструвати текст, який був узгоджений робочою групою.

Мін’юст задля забезпечення відкритості процесу розміщує підготовлений текст Порядку, аби кожен охочий міг з ним ознайомитися.

Важливо, щоб на реєстрацію до Мін'юсту надійшов саме той варіант, який був узгоджений усіма членами робочої групи.

Немає часу для безкінечних обговорень і узгоджень. Ми маємо нарешті прийняти та зареєструвати цей Порядок та дати старт повноцінному проведенню перевірок електронних декларацій чиновників.

Ми вважаємо, що будь-який документ можна обговорювати й удосконалювати безкінечно довго. Але за цими обговореннями і намаганнями відстояти свою позицію будь-якою ціною важливо не втратити основне – прийняття такого необхідного документа і запуск реальних перевірок електронних декларацій чиновників.

Разом з тим Міністерство юстиції закликає усіх, хто хоче долучитися до боротьби з корупцією у владі, включатися в процес аналізу декларацій, які доступні у відкритому реєстрі, та подавати відповідні повідомлення про спроби чиновників надати недостовірну інформацію.

Нагадаємо, засідання робочої групи відбулося на базі Секретаріату Кабінету Міністрів, який взяв на себе місію формування складу групи та запрошення її учасників. Участь у засіданні взяли члени НАЗК, команда експертів Міністерства юстиції під головуванням Міністра юстиції Павла Петренка, представники громадськості, правоохоронних органів, прокуратури та Національного антикорупційного бюро.

Протокол наради КМУ від 09.02.2017

Порядок проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - прес-конференція Міністерства фінансів за підсумками 2017 року
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці