українська російська англійська
Рятувальники Київщини отримали сучасну пожежну техніку
22.02.2017 | 15:17
МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ

22 лютого заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький вручив рятувальникам Київської області сучасну пожежну техніку. Новий пожежний автомобіль на базі шасі МАЗ був придбаний за кошти, що виділені з державного бюджету на покращення матеріально-технічного забезпечення підрозділів ДСНС у 2017 році. Також вогнеборці отримали два нові автомобілі на базі шасі УРАЛ та мотопомпу загальною вартістю 2,5 млн гривень. Кошти на цю техніку були виділені Києво-Святошинською районною державною адміністрацією в рамках реалізації програми з протидії пожежам в екосистемах.

“Цього року ми продовжуємо покращення матеріально-технічного забезпечення рятувальників. Сьогодні Держслужба з питань надзвичайних ситуацій передає рятувальникам Київщини новий сучасний пожежний автомобіль на базі шасі МАЗ, куплений за кошти, що виділені з державного бюджету на 2017 рік. Це ще раз свідчить про те, що ми маємо підтримку Уряду України та керівництва МВС. Приємно відзначити, що нашій Службі активно допомагають і органи місцевої влади”, - зауважив Руслан Білошицький.

Підтримка органів місцевої влади у питаннях технічного переоснащення підрозділів сучасною технікою забезпечується завдяки недавно прийнятій Стратегії реформування системи ДСНС України. Адже відтепер саме на органи місцевого самоврядування покладено відповідальність за пожежну безпеку населених пунктів і територій.

 

версія для друку