українська російська англійська
Україна демонструє прогрес у реформах, - зустріч Володимира Гройсмана з Борисом Джонсоном та Вітольдом Ващиковським
01.03.2017 | 20:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Під час зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана із Міністром закордонних справ Республіки Польща Вітольдом Ващиковським та Державним секретарем у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борисом Джонсоном сторони, зокрема, обговорили поступ України на шляху реформ.

Глава Уряду розповів співрозмовникам про вже здійснені Урядом дії, зокрема щодо стабілізації макроекономічної ситуації та відновлення економічного зростання, проведення секторальних реформ: державної служби, судової системи, енергетичного сектору, боротьби з корупцією, поліпшення інвестиційного клімату. У 2017 році Уряд концентруватиметься зокрема на пенсійній, земельній, судовій реформі, приватизації.

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський та Державний секретар у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон відзначили прогрес Уряду у проведенні необхідних змін.

"Україна демонструє прогрес. Ви досягли певних успіхів, і економіка починає вже повертатися на належні рейки", - підкреслив Борис Джонсон.

"Ми тут для того, щоб допомогти вам не лише здійснювати ці реформи, не лише доносити до кожного українського громадянина, а показувати, який є поступ у боротьбі з корупцією, наприклад, але і забезпечити, аби цілий світ знав про цей поступ у реформах і економічних, і соціальних, і інших", - зазначив він.

Керівники зовнішньополітичних відомств Польщі та Великої Британії наголосили на необхідності продовження реформ в Україні.

"Сьогоднішня зустріч стане початком тривалих переговорів, успішних зусиль щодо розвитку тристоронніх відносин і міжнародних зусиль, спрямованих через цей тристоронній формат", - зауважив Вітольд Ващиковський.

Володимир Гройсман подякував Польщі та Великій Британії за всебічну підтримку України.

"Ми зацікавлені у поглибленні наших двосторонніх відносин, розширенні поля взаємодії", - наголосив Володимир Гройсман на початку зустрічі.

Глава українського Уряду також зауважив, що згідно з домовленістю, Україна очікує Голову Ради Міністрів Республіки Польща Беату Шидло з офіційним візитом.

"Ми з нетерпінням чекаємо  цього візиту. Я переконаний у тому, що це буде добрий візит як черговий крок на поглиблення наших двосторонніх відносин", - наголосив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"