українська російська англійська
Вступне слово Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року
10.03.2017 | 15:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

ГРОЙСМАН В.Б. – Розпочинаємо засідання Уряду. Порядок денний вам роздано. Перед тим, як його затвердити, хочу акцентувати увагу на тому, що ми сьогодні будемо розглядати, зокрема, пакет по дерегуляції.

Ще раз хочу наголосити на тому, що нашим пріоритетом і надзвичайно важливим питанням є розвиток національної економіки. Я думаю, що ви чули, і не один раз, вислів, що сучасні війни, як правило, можливо виграти тільки тоді, коли виснажити економічно свого опонента. І ми з вами є великою країною, яку наш ворог при застосуванні різних методів, як їх називають гібридними, хоче виснажити нас, у тому числі економічно.

Тому наше завдання сьогодні в той момент, коли є багато людей, які хочуть блокувати наш економічний розвиток, блокувати економічно нашу країну і знищувати її зовні і зсередини, – працювати ще більш якісно для того, щоб утримати економічне зростання.

Не буду приховувати, що мої зустрічі з бізнесом, а я за декілька останніх днів, за тиждень провів ряд зустрічей з іноземним, українським бізнесом, всі говорять про те, що недолугі регуляції стримують економічне зростання та уповільнюють інвестування в Україну. Це означає, що належного клімату в різних сферах поки що не створено.

Хоча певні позитивні кроки є, і колеги, з якими я спілкуюся (представники бізнесу), говорять про те, що певні кроки, які ми зробили, є позитивними. Як наприклад, ми ухвалили рішення на Уряді перед новим роком про те, щоб 367 актів регуляції скасувати. Дуже важливо, що наші фахівці підрахували, що 367 актів – це 3 тис. сторінок різноманітних регуляцій і вимог, які має виконати український бізнес, бізнес, який працює в Україні. Уявіть, скільки треба витратити часу, щоб усі 3 тис. сторінок прочитати, потім їх виконати, не помилитися, тому що кожна помилка може бути дуже неприємною з точки зору штрафних санкцій, які накладають, і таке інше.

Тому сьогодні ми розглянемо черговий ряд законопроектів по дерегуляції, в тому числі скасування відповідних нормативно-правових актів, які необхідно скасовувати для того, щоб створювати належний рівень підтримки. Сьогодні буде доповідати Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі М.Нефьодов. Я маю надію на те, що ми сьогодні ці рішення ухвалимо.

У цілому порядок денний сформований. В тому числі ми розпочинаємо процес прийняття рішень щодо фінансування безкоштовних ліків. Міністерство охорони здоров'я сьогодні внесло цей порядок використання коштів. Тобто фактично 500 млн будуть направлені в регіони для того, щоб у кожному регіоні запрацювала програма щодо безкоштовних ліків. На наступний Уряд ми внесемо весь пакет документів, який потрібен для того, щоб програма почала діяти з 1 квітня. Я хочу нагадати, що це є надзвичайно важливо в нашій програмі діяльності, а зараз ми в тому числі приймемо рішення й по розподілу цих ресурсів.

Тому якщо немає заперечень, шановні колеги, я пропоную затвердити порядок денний і перейти до розгляду питань, які сформовані міністерствами та погоджені урядовими комітетами.

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії