українська російська англійська
На Львівщині за результатами земельного аукціону інвестор сплачуватиме до місцевого бюджету більше 10 тис. грн за 1 га за право оренди земель щорічно
17.03.2017 | 16:14
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

За результатами другого у цьому році земельного аукціону, який був організований Держгеокадастром Львівщини та відбувся 14 березня 2017 року, було продано право оренди шести земельних ділянок державної власності (за межами населених пунктів) загальною площею 214,3 га, терміном на 7-10 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Розмір річної плати за користування земельними ділянками, визначений за результатами торгів, становить 1,49 млн грн, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджету місцевих рад Бродівського району Львівської області.

Найдорожче було продано право оренди двох земельних ділянок на території Язлівчицьої сільської ради Бродівського району Львівської області. Загальна площа зазначених наділів 138 га, ціна продажу склала 1,43 млн грн (стартова ціна – 0,56 млн грн). Завдяки проведенню аукціону орендна плата зросла в 2,6 рази,- від встановлених 8% до 20% від нормативної грошової оцінки зазначених земельних ділянок. Також це стало найдорожчим продажем права оренди цього року, адже досягнуто найвищого рівня річної орендної плати у розмірі 10332 грн за гектар.

У березні цього року пропонуються до продажу права оренди 10 земельних ділянок, які розташовані у Жовківському, Золочівському, Кам`янко-Бузькому, Миколаївському та Мостиському районах Львівської області. Земельний аукціон заплановано провести 21 березня 2017 року.

 Довідково

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.

 

 

версія для друку