українська російська англійська
З початку 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття зареєстрували 7910 земельних ділянок
21.03.2017 | 12:23
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області зареєстрували 7910 земельних ділянок.

Найбільшу кількість земельних ділянок зареєстровано у Мукачівському (1880) та Ужгородському (1392) районах Закарпатської області.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

З початку 2017 року кадастрові реєстратори Закарпаття надали 2506 витягів із Державного земельного кадастру, у тому числі 296 витягів, які було замовлено через мережу Інтернет. 

На сьогодні найбільше витягів з Державного земельного кадастру видали в Ужгородському (553)  та Берегівському (434) районах Закарпатської області.

У середньому за тиждень фахівці землевпорядної служби Закарпаття приймають та опрацьовують близько тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку