українська російська англійська
Міністр оборони України провів зустріч з Послом Ісламської Республіки Афганістан
21.03.2017 | 16:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 березня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Афганістан Мохаммадом Акбаром Мохаммаді.

Посол передав вітання від Міністра національної оборони Афганістану та висловив вдячність Україні за підтримку свого народу.

«Дипломатичним відносинам між Україною та Афганістаном близько 22 років, - зазначив пан Мохаммаді. – Ми сподіваємося на продовження співробітництва та завжди зацікавлені у співпраці та розвитку відносин».

У ході зустрічі сторони окреслили спектр подальших напрямків співробітництва та домовилися про створення двосторонньої робочої групи, яка розробить Програму співробітництва в оборонній сфері між двома країнами.

«Афганістан – це дружня країна, яка постійно надає політичну підтримку Україні на міжнародній арені у нашому протистоянні з ворогом, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. – Ми готові до продовження співробітництва, обміну досвідом та підтримаємо ініціативи, які принесуть користь нашим державам».

Також Степан Полторак запросив очільника оборонного відомства Республіки Афганістан відвідати Україну з робочим візитом.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
1 червня - виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня обиратиметься перший склад Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
30 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
29 травня заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - у прямому ефірі на "5 каналі"