українська російська англійська
Міністр оборони України провів зустріч з Послом Ісламської Республіки Афганістан
21.03.2017 | 16:35
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 21 березня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Афганістан Мохаммадом Акбаром Мохаммаді.

Посол передав вітання від Міністра національної оборони Афганістану та висловив вдячність Україні за підтримку свого народу.

«Дипломатичним відносинам між Україною та Афганістаном близько 22 років, - зазначив пан Мохаммаді. – Ми сподіваємося на продовження співробітництва та завжди зацікавлені у співпраці та розвитку відносин».

У ході зустрічі сторони окреслили спектр подальших напрямків співробітництва та домовилися про створення двосторонньої робочої групи, яка розробить Програму співробітництва в оборонній сфері між двома країнами.

«Афганістан – це дружня країна, яка постійно надає політичну підтримку Україні на міжнародній арені у нашому протистоянні з ворогом, – наголосив Міністр оборони України Степан Полторак. – Ми готові до продовження співробітництва, обміну досвідом та підтримаємо ініціативи, які принесуть користь нашим державам».

Також Степан Полторак запросив очільника оборонного відомства Республіки Афганістан відвідати Україну з робочим візитом.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"