українська російська англійська
Рятувальники України та Грузії визначили подальші напрямки співпраці в сфері запобігання та реагування на надзвичайні ситуації
21.03.2017 | 18:36
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

21 березня розпочався офіційний візит делегації ДСНС України на чолі з Головою Служби Миколою Чечоткіним до Грузії. 

В перший день перебування українська делегація відвідала Агентство з управління надзвичайними ситуаціями МВС Грузії, що розташоване у м. Тбілісі, та зустрілася з директором Агентства Звіадом Кацашвілі. Гості ознайомилися з системою реагування на надзвичайні ситуації в Грузії, діяльністю оперативно-рятувальної служби. Крім того, під час двосторонньої зустрічі, на якій також був присутній Надзвичайний та Повноважний Посол України в Грузії Ігор Долгов, українські та грузинські колеги обговорили результати співробітництва впродовж минулих років та визначили подальші напрямки роботи і взаємодії в галузі попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків як природного, так і техногенного характеру.

«Грузія є важливим партнером для України. Підтвердженням цього є плідна двостороння взаємодія в різних сферах діяльності, у тому числі в галузі запобігання та реагування на надзвичайні ситуації. І ми готові до продовження активного та результативного співробітництва, участі у спільних проектах, навчаннях, програмах, що спрямовані на обмін досвідом та підвищення спроможності України та Грузії оперативно реагувати та надавати взаємодопомогу у випадку виникнення надзвичайних ситуацій», - зазначив Голова ДСНС Микола Чечоткін.

За результатами проведення зустрічі Микола Чечоткін та Звіад Кацашвілі підписали План спільних заходів Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Агентства з управління надзвичайними ситуаціями Міністерства внутрішніх справ Грузії на 2017-2019 роки.

 

Довідково

ДСНС України та Агентство з управління надзвичайними ситуаціями МВС Грузії взаємодіють в рамках виконання міжурядової Угоди між Кабінетом Міністрів України та Виконавчою Владою Грузії про співробітництво у галузі попередження промислових аварій, катастроф, стихійних лих та ліквідації їхніх наслідків (підписана 7 грудня 1998 року в м. Тбілісі, ратифікована 13 липня 1999 року).

За час співпраці грузинські рятувальники долучалися до участі у заходах, які відбувалися на території України. Зокрема, у 2014 році делегація Грузії брала безпосередню участь у якості наглядача під час атестації пошуково-рятувального загону «Мобільного рятувального центру ДСНС України» в міжнародній системі INSARAG.

У вересні 2015 року рятувальники Грузії брали участь у спільних масштабних міжнародних навчаннях Україна-НАТО з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій «Україна — 2015», що відбувалися на території Львівської області.

Також експерти Агентства  з управління надзвичайними ситуаціями МВС Грузії спільно з представниками ДСНС беруть участь у міжнародних навчально-практичних заходах в рамках Програми ЄС з попередження, готовності до реагування на катастрофи природного та техногенного характеру для країн Східного партнерства (PPRDEast).

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"