українська російська англійська
Міністр освіти і культури Республіки Кіпр запропонував прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на відпочинок у дитячих таборах
21.03.2017 | 19:38
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Міністр освіти і культури Республіки Кіпр Костас Кадіс висловив готовність кіпрської сторони прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на літній період у дитячих таборах Міністерства, яке він очолює. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з паном Костасом Кадісом сьогодні, 21 березня, що проходила в рамках робочого візиту Лілії Гриневич до Республіки Кіпр.

Сторони обговорили стан та перспективи українсько-кіпрської співпраці в галузі освіти, зокрема підготовку до підписання Угоди про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені.

Міністри домовились активізувати підготовку проекту Угоди, на підписання документу Лілія Гриневич запросила пана Костаса Кадіса в Україну. Також вони обговорили практику запровадження подвійних дипломів, яка на сьогодні існує у співпраці з іншими європейськими країнами.

Очільниця МОН на зустрічі представила концепцію Нової української школи. Міністри обговорили проблеми оцінювання, підготовки, сертифікації та атестації вчителів. Окремо було піднято питання інклюзивної освіти, яка добре розвинута на Кіпрі.

Цього ж дня відбулася зустріч Лілії Гриневич з Головою парламентського комітету з питань освіти і культури Палати представників Республіки Кіпр Кір’якосом Хаджіяннісом. Вони обговорили законодавчу базу та реформування систем освіти як в Україні, так і на Кіпрі.

Сторони також наголосили на важливості імплементації тем, пов’язаних з правами людини, наскрізно у навчальну програму. Крім цього, Міністр зазначила про важливість соціальної та громадянської компетентностей для життя у демократичному суспільстві.

Нагадуємо, що з 21 до 23 березня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуває у місті Нікосія, Республіка Кіпр, де бере участь у Міжнародній конференції Ради Європи «Забезпечення демократії через освіту», а також планує провести низку зустрічей.

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду