українська російська англійська
Міністр освіти і культури Республіки Кіпр запропонував прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на відпочинок у дитячих таборах
21.03.2017 | 19:38
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Міністр освіти і культури Республіки Кіпр Костас Кадіс висловив готовність кіпрської сторони прийняти дітей тимчасово переміщених осіб з України на літній період у дитячих таборах Міністерства, яке він очолює. Про це йшлося під час зустрічі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з паном Костасом Кадісом сьогодні, 21 березня, що проходила в рамках робочого візиту Лілії Гриневич до Республіки Кіпр.

Сторони обговорили стан та перспективи українсько-кіпрської співпраці в галузі освіти, зокрема підготовку до підписання Угоди про взаємне визнання документів про освіту і наукові ступені.

Міністри домовились активізувати підготовку проекту Угоди, на підписання документу Лілія Гриневич запросила пана Костаса Кадіса в Україну. Також вони обговорили практику запровадження подвійних дипломів, яка на сьогодні існує у співпраці з іншими європейськими країнами.

Очільниця МОН на зустрічі представила концепцію Нової української школи. Міністри обговорили проблеми оцінювання, підготовки, сертифікації та атестації вчителів. Окремо було піднято питання інклюзивної освіти, яка добре розвинута на Кіпрі.

Цього ж дня відбулася зустріч Лілії Гриневич з Головою парламентського комітету з питань освіти і культури Палати представників Республіки Кіпр Кір’якосом Хаджіяннісом. Вони обговорили законодавчу базу та реформування систем освіти як в Україні, так і на Кіпрі.

Сторони також наголосили на важливості імплементації тем, пов’язаних з правами людини, наскрізно у навчальну програму. Крім цього, Міністр зазначила про важливість соціальної та громадянської компетентностей для життя у демократичному суспільстві.

Нагадуємо, що з 21 до 23 березня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич перебуває у місті Нікосія, Республіка Кіпр, де бере участь у Міжнародній конференції Ради Європи «Забезпечення демократії через освіту», а також планує провести низку зустрічей.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України