українська російська англійська
Глава Уряду вимагає пришвидшити підготовку до початку ремонтів та реконструкції доріг в Україні
22.03.2017 | 11:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає пришвидшити підготовку до початку ремонту та реконструкції доріг в Україні. Про це він заявив, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Зараз потрібно швидше працювати над тим, щоб перейти до ямкового ремонту, середнього ремонту і капітального ремонту і реконструкції", - підкреслив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду зазначив, що декілька тижнів тому давав доручення Міністрові інфраструктури України Володимиру Омеляну провести підготовчу роботу, щоб якнайшвидше розпочати роботи з наведення порядку на дорогах.

Минулого року Уряд розпочав капітальний ремонт, реконструкцію доріг, на що було витрачено 10 млрд грн, нагадав він. У багатьох областях, де були проведені якісно відповідні роботи, зміни були відчутні, але в цілому стан доріг у країні є незадовільний, наголосив Прем’єр-міністр. Після зими, за його словами, зона руйнування українських доріг розширилася.

У 2017 році фінансування дорожніх робіт буде збільшено утричі - протягом року Уряд зможе виділити близько 30 млрд грн, сказав Прем’єр-міністр.

У цьому контексті Володимир Гройсман наголосив на необхідності забезпечення високої організації роботи щодо наведення порядку на дорогах, а також ефективного використання виділених коштів.

"Я вважаю, що потрібно так побудувати процедури тендерів, відкритості, контролю якості, що є дуже важливим, щоби все було абсолютно відкрито і доступно. Якщо хтось десь щось вкраде, щоб про це було абсолютно відомо. Найголовніше - не дати можливість неефективно використовувати ресурси. Ми так важко заробляємо гроші в бюджет, щоб дати комусь можливість неефективно використовувати - це надзвичайно серйозна проблема для нас усіх", - наголосив Глава Уряду.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"