українська російська англійська
Глава Уряду вимагає пришвидшити підготовку до початку ремонтів та реконструкції доріг в Україні
22.03.2017 | 11:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає пришвидшити підготовку до початку ремонту та реконструкції доріг в Україні. Про це він заявив, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Зараз потрібно швидше працювати над тим, щоб перейти до ямкового ремонту, середнього ремонту і капітального ремонту і реконструкції", - підкреслив Прем’єр-міністр.

Глава Уряду зазначив, що декілька тижнів тому давав доручення Міністрові інфраструктури України Володимиру Омеляну провести підготовчу роботу, щоб якнайшвидше розпочати роботи з наведення порядку на дорогах.

Минулого року Уряд розпочав капітальний ремонт, реконструкцію доріг, на що було витрачено 10 млрд грн, нагадав він. У багатьох областях, де були проведені якісно відповідні роботи, зміни були відчутні, але в цілому стан доріг у країні є незадовільний, наголосив Прем’єр-міністр. Після зими, за його словами, зона руйнування українських доріг розширилася.

У 2017 році фінансування дорожніх робіт буде збільшено утричі - протягом року Уряд зможе виділити близько 30 млрд грн, сказав Прем’єр-міністр.

У цьому контексті Володимир Гройсман наголосив на необхідності забезпечення високої організації роботи щодо наведення порядку на дорогах, а також ефективного використання виділених коштів.

"Я вважаю, що потрібно так побудувати процедури тендерів, відкритості, контролю якості, що є дуже важливим, щоби все було абсолютно відкрито і доступно. Якщо хтось десь щось вкраде, щоб про це було абсолютно відомо. Найголовніше - не дати можливість неефективно використовувати ресурси. Ми так важко заробляємо гроші в бюджет, щоб дати комусь можливість неефективно використовувати - це надзвичайно серйозна проблема для нас усіх", - наголосив Глава Уряду.

 

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села