українська російська англійська
Володимир Гройсман: Створення Служби фінансових розслідувань буде одним з системних кроків щодо створення комфортного бізнес-клімату у країні
22.03.2017 | 13:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Служба фінансових розслідувань слугуватиме ефективним інструментом недопущення економічних злочинів проти держави та створення комфортного бізнес-клімату у країні. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, анонсуючи розгляд законопроекту щодо створення Служби фінансових розслідувань, розроблений Міністерством фінансів України, на початку засідання Кабінету Міністрів України у середу.

Після попереднього розгляду Урядом цього законопроекту він буде направлений на розгляд Національної Ради Реформ, після чого - до Парламенту для остаточного ухвалення.

"Мова йде про те, щоб ліквідувати податкову міліцію, вже остаточно, ліквідувати економічну службу Національної поліції, і ліквідувати відповідний економічний підрозділ у Службі безпеки України. Ліквідувати, створити єдину службу фінансових розслідувань, яка буде високоінтелектуальною, якісною з точки зору недопущення економічних злочинів проти держави. Це дуже добрий крок вперед щодо створення нормального бізнес-клімату", - зауважив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр переконаний, що "тільки розвиток національної економіки дасть можливість вивести країну з кризи, в якій вона знаходиться десятиріччями".

Він зауважив, що кошти для зміни різних сфер життя країни, зокрема щодо будівництва доріг та фінансування системи охорони здоров'я, виробляють економіка і підприємництво. З огляду на це бізнес має відчувати себе комфортно, і ніхто з контролюючих структур не має права тиснути на них, наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що минулого тижня зустрічався із силовиками для обговорення шляхів перешкоджання зловживанням контролюючих структур.

"Від кожної служби має піти чіткий сигнал вниз: перестаньте "кошмарити" бізнес, створюйте нормальні умови, підтримуйте чесний, "білий" бізнес. Зрозуміло, з тими, хто працює проти держави, ухиляється від сплати податків, породжує якісь схеми, з ними треба жорстко діяти, але 99% підприємців - абсолютно добросовісні, і їх треба захищати, допомагати і не заважати, що найголовніше", - підкреслив Глава Уряду.

"Служба фінансових розслідувань - один з системних кроків, який дозволить забрати ці різноманітні перепони, які створюються відповідними службами економічного характеру", - наголосив Прем’єр-міністр.

 

 

Більше про законопроект щодо створення Служби фінансових розслідувань, ухвалений Урядом на засіданні 22 березня, - за посиланням.

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"