українська російська англійська
Володимир Гройсман: Створення Служби фінансових розслідувань буде одним з системних кроків щодо створення комфортного бізнес-клімату у країні
22.03.2017 | 13:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Служба фінансових розслідувань слугуватиме ефективним інструментом недопущення економічних злочинів проти держави та створення комфортного бізнес-клімату у країні. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, анонсуючи розгляд законопроекту щодо створення Служби фінансових розслідувань, розроблений Міністерством фінансів України, на початку засідання Кабінету Міністрів України у середу.

Після попереднього розгляду Урядом цього законопроекту він буде направлений на розгляд Національної Ради Реформ, після чого - до Парламенту для остаточного ухвалення.

"Мова йде про те, щоб ліквідувати податкову міліцію, вже остаточно, ліквідувати економічну службу Національної поліції, і ліквідувати відповідний економічний підрозділ у Службі безпеки України. Ліквідувати, створити єдину службу фінансових розслідувань, яка буде високоінтелектуальною, якісною з точки зору недопущення економічних злочинів проти держави. Це дуже добрий крок вперед щодо створення нормального бізнес-клімату", - зауважив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр переконаний, що "тільки розвиток національної економіки дасть можливість вивести країну з кризи, в якій вона знаходиться десятиріччями".

Він зауважив, що кошти для зміни різних сфер життя країни, зокрема щодо будівництва доріг та фінансування системи охорони здоров'я, виробляють економіка і підприємництво. З огляду на це бізнес має відчувати себе комфортно, і ніхто з контролюючих структур не має права тиснути на них, наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що минулого тижня зустрічався із силовиками для обговорення шляхів перешкоджання зловживанням контролюючих структур.

"Від кожної служби має піти чіткий сигнал вниз: перестаньте "кошмарити" бізнес, створюйте нормальні умови, підтримуйте чесний, "білий" бізнес. Зрозуміло, з тими, хто працює проти держави, ухиляється від сплати податків, породжує якісь схеми, з ними треба жорстко діяти, але 99% підприємців - абсолютно добросовісні, і їх треба захищати, допомагати і не заважати, що найголовніше", - підкреслив Глава Уряду.

"Служба фінансових розслідувань - один з системних кроків, який дозволить забрати ці різноманітні перепони, які створюються відповідними службами економічного характеру", - наголосив Прем’єр-міністр.

 

 

Більше про законопроект щодо створення Служби фінансових розслідувань, ухвалений Урядом на засіданні 22 березня, - за посиланням.

 

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
27 червня відбудеться засідання колегії Держкомтелерадіо
25 червня Ігор Жданов візьме участь у відзначенні Дня молоді
23 червня відбудеться брифінг "Розширення габаритно-вагового контролю на автошляхах України"
23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
23 червня - семінар у м. Чернігів "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
23 червня у Полтаві відкриють новий сервісний центр МВС та вручать службові автомобілі працівникам ГУНП
22 червня Георгій Тука у прямому ефірі програми "Право на владу" на каналі 1+1