українська російська англійська
Володимир Гройсман: Створення Служби фінансових розслідувань буде одним з системних кроків щодо створення комфортного бізнес-клімату у країні
22.03.2017 | 13:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Служба фінансових розслідувань слугуватиме ефективним інструментом недопущення економічних злочинів проти держави та створення комфортного бізнес-клімату у країні. Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, анонсуючи розгляд законопроекту щодо створення Служби фінансових розслідувань, розроблений Міністерством фінансів України, на початку засідання Кабінету Міністрів України у середу.

Після попереднього розгляду Урядом цього законопроекту він буде направлений на розгляд Національної Ради Реформ, після чого - до Парламенту для остаточного ухвалення.

"Мова йде про те, щоб ліквідувати податкову міліцію, вже остаточно, ліквідувати економічну службу Національної поліції, і ліквідувати відповідний економічний підрозділ у Службі безпеки України. Ліквідувати, створити єдину службу фінансових розслідувань, яка буде високоінтелектуальною, якісною з точки зору недопущення економічних злочинів проти держави. Це дуже добрий крок вперед щодо створення нормального бізнес-клімату", - зауважив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр переконаний, що "тільки розвиток національної економіки дасть можливість вивести країну з кризи, в якій вона знаходиться десятиріччями".

Він зауважив, що кошти для зміни різних сфер життя країни, зокрема щодо будівництва доріг та фінансування системи охорони здоров'я, виробляють економіка і підприємництво. З огляду на це бізнес має відчувати себе комфортно, і ніхто з контролюючих структур не має права тиснути на них, наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр зазначив, що минулого тижня зустрічався із силовиками для обговорення шляхів перешкоджання зловживанням контролюючих структур.

"Від кожної служби має піти чіткий сигнал вниз: перестаньте "кошмарити" бізнес, створюйте нормальні умови, підтримуйте чесний, "білий" бізнес. Зрозуміло, з тими, хто працює проти держави, ухиляється від сплати податків, породжує якісь схеми, з ними треба жорстко діяти, але 99% підприємців - абсолютно добросовісні, і їх треба захищати, допомагати і не заважати, що найголовніше", - підкреслив Глава Уряду.

"Служба фінансових розслідувань - один з системних кроків, який дозволить забрати ці різноманітні перепони, які створюються відповідними службами економічного характеру", - наголосив Прем’єр-міністр.

 

 

Більше про законопроект щодо створення Служби фінансових розслідувань, ухвалений Урядом на засіданні 22 березня, - за посиланням.

 

 

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду