українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Треба наводити порядок в країні з оплатою праці у державних компаніях
22.03.2017 | 13:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Потрібно наводити порядок з системою оплати праці в державних компаніях, переконаний Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"З оплатою праці треба наводити порядок в країні, особливо у державних компаніях. У тих – вище, в тих – нижче", – зазначив він під час засідання Кабінету Міністрів України у середу.

Прем’єр-міністр зауважив, що відповідно до його доручення, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України працює над тим, щоб уніфікувати оплату в державному секторі державних компаній.

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду