українська російська англійська
Павло Розенко: Уряд прийняв низку надзвичайно важливих рішень, які роблять реформу системи охорони здоров'я незворотною
22.03.2017 | 16:19
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Реформування медичної галузі на сьогодні є одним із найпріоритетніших напрямків  Кабінету Міністрів України. Про це сьогодні, 22 березня, на парламентських слуханнях «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Лише протягом останніх двох засідань Уряду ми зробили серйозні кроки щодо продовження реформування медичної галузі», - сказав він.

«Зокрема, на минулому засіданні Кабінету Міністрів була схвалена низка проектів нормативних актів, які, після їх остаточного ухвалення Парламентом, повноцінно запустять реформу системи охорони здоров’я і зроблять цей процес незворотнім. Насамперед, це стосується нового механізму фінансування лікарських послуг і лікарських засобів за рахунок бюджетних коштів через систему солідарного медичного страхування. Адже нагадаю, що запровадження  медичного страхування – це один із пріоритетів Уряду, і ми вже робимо перші кроки», - зазначив Павло Розенко.

«Безумовно, ключовим рішеннями були і зміни до низки постанов Кабінету Міністрів України, які регулюють питання підвищення доступності ліків. 1 квітня – це дуже важлива дата, коли повноцінно має запрацювати  система реімбурсації ліків і референтного ціноутворення. Це надзвичайно важкий процес, дуже великий спротив, велике нерозуміння, але ми сподіваємося що ці загальносвітові тенденції будуть реалізовані в Україні», - наголосив  Віце-прем’єр, додавши, що нещодавно був оновлений Національний перелік лікарських засобів, що допоможе запровадити повноцінний процес реімбурсації вартості ліків.

Павло Розенко також підкреслив, що сьогодні на засіданні Уряду були затверджені перелік та склад госпітальних округів більше десяти областей України та міста Києва. Це, за його словами, дасть можливість Уряду спільно з місцевою владою ефективно реалізовувати заплановані реформи.  

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"