українська російська англійська
І. Климпуш-Цинцадзе: Що довше триває конфлікт, то більше я розумію, що його практично неможливо розв`язати без міжнародної присутності
22.03.2017 | 22:48
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступницею помічника держсекретаря США Бріджит Брінк. Ішлося, зокрема, про перехідний період в умовах нової Адміністрації Президента Трампа, місце України в нових умовах та стан реформ у нашій країні.

Бріджит Брінк наголосила, що США очікують від України подальшого прогресу в реформах, особливо, в частині боротьби з корупцією та перетвореннях у судовій системі. Важливо продемонструвати, що Україна, як найбільший отримувач допомоги від Сполучених Штатів у Східній Європі, ефективно її використовує та досягає позитивних результатів.

Обговорюючи нещодавнє загострення на сході України та агресію Росії, співрозмовниці погодилися, що дії агресора на міжнародній арені та у відносинах із сусідами нагадують про повернення до Радянського Союзу, але з іншою назвою. Бріджит Брінк запевнила, що США і надалі повністю підтримують територіальну цілісність і суверенітет України, а про будь-яке зняття санкцій з Росії наразі не йдеться.

Також Віце-прем`єр торкнулася теми врегулювання конфлікту та залучення до цього міжнародних партнерів.

 «Що довше триває конфлікт, то більше я розумію, що його практично неможливо розв`язати без міжнародної присутності. Необхідно створити поліцейську озброєну місію, що буде забезпечувати цілодобовий моніторинг ситуації в зоні АТО, матиме доступ до неконтрольованих територій та здійснюватиме спостереження за кордонами», - наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

 

версія для друку
Анонси
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
24 жовтня - брифінг з питань верифікаційної діяльності та дотримання Збройними Силами України міжнародних договорів та зобов'язань
24 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у прес-конференції "Перехід України на відновлювану енергетику до 2050 року"
24 жовтня Остап Семерак перебуватиме з робочою поїздкою в Чорнобильській зоні відчуження
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
23 жовтня Юрій Гримчак у прямому ефірі на каналі "112 Україна"