українська російська англійська
І. Климпуш-Цинцадзе: Що довше триває конфлікт, то більше я розумію, що його практично неможливо розв`язати без міжнародної присутності
22.03.2017 | 22:48
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступницею помічника держсекретаря США Бріджит Брінк. Ішлося, зокрема, про перехідний період в умовах нової Адміністрації Президента Трампа, місце України в нових умовах та стан реформ у нашій країні.

Бріджит Брінк наголосила, що США очікують від України подальшого прогресу в реформах, особливо, в частині боротьби з корупцією та перетвореннях у судовій системі. Важливо продемонструвати, що Україна, як найбільший отримувач допомоги від Сполучених Штатів у Східній Європі, ефективно її використовує та досягає позитивних результатів.

Обговорюючи нещодавнє загострення на сході України та агресію Росії, співрозмовниці погодилися, що дії агресора на міжнародній арені та у відносинах із сусідами нагадують про повернення до Радянського Союзу, але з іншою назвою. Бріджит Брінк запевнила, що США і надалі повністю підтримують територіальну цілісність і суверенітет України, а про будь-яке зняття санкцій з Росії наразі не йдеться.

Також Віце-прем`єр торкнулася теми врегулювання конфлікту та залучення до цього міжнародних партнерів.

 «Що довше триває конфлікт, то більше я розумію, що його практично неможливо розв`язати без міжнародної присутності. Необхідно створити поліцейську озброєну місію, що буде забезпечувати цілодобовий моніторинг ситуації в зоні АТО, матиме доступ до неконтрольованих територій та здійснюватиме спостереження за кордонами», - наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
1 червня - виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня обиратиметься перший склад Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
30 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
29 травня заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - у прямому ефірі на "5 каналі"