українська російська англійська
Землевпорядники Чернігівщини з початку року зареєстрували більше 24 тисяч земельних ділянок
23.03.2017 | 16:26
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку 2017 року кадастровими реєстраторами землевпорядної служби Чернігівщини зареєстровано 24856 земельних ділянок.

Найбільше наділів зареєстровано у Коропському районі Чернігівської області, де фахівцями відпрацьовано 4270 земельних ділянок. Також значну кількість наділів зареєстровано у Чернігівському (2375) та Козелецькому (2350) районах Чернігівської області.

Також за цей період у Чернігівській області видано 13029 витягів із Державного земельного кадастру. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року попит на цю послугу зріс на 10% (у порівняльному періоді  ця цифра складала 11895).

Найбільше витягів із Державного земельного кадастру видано у Бахмацькому районі Чернігівської області, який надав з початку року 1431 витяг. Високі показники мають також Козелецький та Чернігівський райони, де видано 1213 та 931 витяг відповідно.

Набуває подальшого поширення використання громадянами електронної послуги замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. На території Чернігівської області з початку 2017 року опрацьовано 865 on-line заяв громадян.

Найбільше електронною послугою скористалися по земельних ділянках Бобровицького (140) та Чернігівського (122) районів Чернігівської області.

Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні. Вартість послуги складає 80 гривень. Всі отримані кошти спрямовуються до загального фонду Державного бюджету України.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку