українська російська англійська
Глава Уряду: Наше завдання - за 5-7 років навести лад на українських автошляхах
24.03.2017 | 12:50
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд концентрується над виконанням завдання, щоб за 5-7 років навести лад на українських автодорогах. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час "Години запитань до Уряду" у Верховній Раді України у п'ятницю.

"Якби дороги утримували нормально у 2006-2012 роках, то ситуація з дорогами була би іншою. І наше завдання сьогодні – за 5-7 років навести лад на українських автошляхах. Українці достойні того, щоби їздити нормальними дорогами", – підкреслив Глава Уряду.

У 2017 році на здійснення автодорожніх робіт виділено 15 млрд грн. Отримання ще 15 млрд грн передбачено у результаті репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, зауважив Володимир Гройсман.

За його словами, 95% доріг в Україні знаходяться у незадовільному стані.

Прем'єр-міністр зауважив, що дав доручення Міністерству інфраструктури України, Державному агентству автомобільних доріг України швидше розпочати роботи щодо ремонту доріг.

"Ми будемо переходити до капітального ремонту, реконструкції українських доріг", – заявив він.

Окремо він зазначив, що будівництво дороги Одеса – Рені є одним з пріоритетних проектів.

"Уряд і я особисто багато приділили уваги минулого року для початку будівництва цієї дороги. Беззаперечно, ми будемо продовжувати її будівництво до остаточного завершення", – підкреслив Глава Уряду.

Коментуючи експеримент щодо спрямування частини перевиконання митних платежів на ремонти доріг, він зазначив, що за 2 місяці 2017 року перевиконання планів становило близько 2 млрд грн.

"Це говорить про те, що на митниці почав наводитися порядок. Але вважаю, що на сьогоднішній день говорити, що митниця працює ефективно неможливо. Там ще достатньо серйозні є приховані резерви", – зауважив Володимир Гройсман.

Уряд очікує, що перевиконання планів митних платежів у березні також "буде показовим у позитивному плані": "Я не хочу говорити про цифри, але вони будуть суттєвими", – сказав він.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
1 червня - виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня обиратиметься перший склад Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
30 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
29 травня заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - у прямому ефірі на "5 каналі"