українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана до Дня Служби безпеки України
25.03.2017 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

 

Вітаю Вас з професійним святом – Днем Служби безпеки України!

Сьогодні Служба безпеки відіграє важливу роль у захисті нашої держави і суспільства від зовнішніх і внутрішніх загроз. Безпекові виклики, спричинені терористичним вторгненням і російською окупацією окремих районів Донбасу та мілітаризацією Криму, перед нашою державою ставлять нові завдання – стрімкої модернізації безпеково-оборонних структур.

У царині безпеки та обороноздатності держави докорінно переосмислено ряд основоположних доктрин, стратегій, програм, оновлено нормативно-правову базу. Триває інтенсивне реформування підрозділів спецслужб і Збройних Сил України, а також військово-промислового комплексу, що сумарно виступають головним гарантом національної безпеки України. Якщо доля всієї Східної Європи та континентальної європейської безпеки сьогодні багато в чому залежить від України, то доля нашої держави, без перебільшення, багато в чому залежить від ефективної щоденної роботи СБУ.

Служба безпеки України переживає епохальні зміни: від очищення та оновлення своїх лав представниками молодших поколінь до тіснішої взаємодії з суспільством, від чого репутація та повага до СБУ лише зростають. Як сучасна безпекова структура, Служба з гідністю захищає державний суверенітет, конституційний лад та територіальну цілісність нашої країни, дбає про безпечне середовище для громадян України. Співробітники та спецпідрозділи СБУ одними з перших реагують на загрозливі ситуації, досить часто ризикуючи власним життя і здоров’ям.

Приємно відзначити, що зростає довіра громадян України до працівників СБУ. Тисячі українських матерів, сестер та дочок сподіваються на злагоджену роботу Служби з визволення наших полонених. Ще ніколи за всі роки Незалежності країна так не покладала свої надії на СБУ – жити у вільній і мирній країні, як це ми бачимо сьогодні. Це велика заслуга керівництва і всіх співробітників Служби.

Шановні друзі! Сьогодні наш спільний обов’язок – згадати також тих, хто загинув під час виконання професійного обов’язку – захисту України та наших громадян. Вічна память героям – співробітникам Служби, які віддали своє життя за мирне небо над нашою Батьківщиною!

Бажаю усім працівникам Служби безпеки України міцного здоров’я, професійного зростання, благополуччя, вдячності суспільства за Вашу нелегку і небезпечну роботу у справі служіння рідній країні.

 

З повагою

Прем’єр-міністр України                                                                      Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"