українська російська англійська
Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці створення СБУ: Спільно ми виграємо війну за успішну Україну. Безпека - у ваших руках
24.03.2017 | 15:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Правоохоронна система України, всі, хто служить державі і знаходиться "в полі", долаючи правопорушення та тіньові явища в економіці, заслуговують на всебічну підтримку Уряду, оскільки тільки об’єднавши зусилля можна виграти війну і побудувати успішну країну. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці створення Служби безпеки України.

Вітаючи співробітників СБУ із професійним святом, Володимир Гройсман підкреслив виключну роль Служби у побудові сильної, успішної України.

"Ми збережемо і виграємо війну за успішну Україну, яка йде багато віків. Іншого варіанту у нас немає. Ваша роль є надзвичайно важливою для нашої країни. Безпека – у ваших руках. Ті, хто служить своїй країні, є справжніми патріотами і героями", – підкреслив Прем'єр-міністр.

За його словами, сьогодні в Україні треба багато чого змінити та врешті-решт побудувати сильну, міцну державу. І цим, підкреслив Прем’єр-міністр, сьогодні займається Уряд.

"А тим, хто плутає свою державну роль з приватною – теж завдання "дати по руках", тому що сьогодні наші хлопці потребують якісної зброї, технологій, якісних заробітних плат, а це все сьогодні є в економіці нашої країни. Тому дуже важливо, щоб правоохоронна система використовувалася не для того, щоби підтримувати процеси тіньової економіки, а навпаки, боротися з цим. Всі блага маємо повернути кожному, хто цього потребує, у першу чергу, українському народу", – підкреслив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман подякував службовцям СБУ за професіоналізм та віддану службу та запевнив у всебічній підтримці Урядом правоохоронної системи країни.

"Бажаю ствердження і поваги як усередині країни, так і за її межами. Україна має бути сильною процвітаючою і справедливою країною. Це теж залежить від вас, – зауважив Глава Уряду. – СБУ, бойові підрозділи і ті, хто сьогодні "в полі", можуть розраховувати на всебічну підтримку Уряду України і мене особисто як Прем'єр-міністра".

Глава Уряду також оглянув зразки озброєння та обмундирування Служби безпеки України, військову техніку та вручив нагороди та іменні подарунки співробітникам за особисті заслуги.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"