українська російська англійська
Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці створення СБУ: Спільно ми виграємо війну за успішну Україну. Безпека - у ваших руках
24.03.2017 | 15:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Правоохоронна система України, всі, хто служить державі і знаходиться "в полі", долаючи правопорушення та тіньові явища в економіці, заслуговують на всебічну підтримку Уряду, оскільки тільки об’єднавши зусилля можна виграти війну і побудувати успішну країну. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час урочистостей з нагоди 25-ї річниці створення Служби безпеки України.

Вітаючи співробітників СБУ із професійним святом, Володимир Гройсман підкреслив виключну роль Служби у побудові сильної, успішної України.

"Ми збережемо і виграємо війну за успішну Україну, яка йде багато віків. Іншого варіанту у нас немає. Ваша роль є надзвичайно важливою для нашої країни. Безпека – у ваших руках. Ті, хто служить своїй країні, є справжніми патріотами і героями", – підкреслив Прем'єр-міністр.

За його словами, сьогодні в Україні треба багато чого змінити та врешті-решт побудувати сильну, міцну державу. І цим, підкреслив Прем’єр-міністр, сьогодні займається Уряд.

"А тим, хто плутає свою державну роль з приватною – теж завдання "дати по руках", тому що сьогодні наші хлопці потребують якісної зброї, технологій, якісних заробітних плат, а це все сьогодні є в економіці нашої країни. Тому дуже важливо, щоб правоохоронна система використовувалася не для того, щоби підтримувати процеси тіньової економіки, а навпаки, боротися з цим. Всі блага маємо повернути кожному, хто цього потребує, у першу чергу, українському народу", – підкреслив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман подякував службовцям СБУ за професіоналізм та віддану службу та запевнив у всебічній підтримці Урядом правоохоронної системи країни.

"Бажаю ствердження і поваги як усередині країни, так і за її межами. Україна має бути сильною процвітаючою і справедливою країною. Це теж залежить від вас, – зауважив Глава Уряду. – СБУ, бойові підрозділи і ті, хто сьогодні "в полі", можуть розраховувати на всебічну підтримку Уряду України і мене особисто як Прем'єр-міністра".

Глава Уряду також оглянув зразки озброєння та обмундирування Служби безпеки України, військову техніку та вручив нагороди та іменні подарунки співробітникам за особисті заслуги.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"