українська російська англійська
Піротехніки ДСНС очистили від боєприпасів три сектори м. Балаклії та 4 прилеглих населених пункти
24.03.2017 | 18:24
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Впродовж 24 березня у м. Балаклії Харківської області та прилеглих населених пунктах працювало 9 піротехнічних розрахунків ДСНС. Вони здійснювали роботи з очищення територій від боєприпасів. Вже очищено три із дев'яти секторів міста Балаклія та 4 населених пункти. Загалом піротехніки ДСНС виконали 146 заявок від громадян щодо виявлення боєприпасів. Найбільш “забрудненими” є території навколо військового арсеналу, зокрема мікрорайон Нафтовик. Про це повідомив Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький під час брифінгу у Балаклійській районній державній адміністрації.

“Подальшими пріоритетними завданнями для ДСНС є очищення в найкоротші терміни територій міста та населених пунктів від боєприпасів. Для цього 25 березня буде залучено вже 15 піротехнічних розрахунків. Також рятувальники постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами та розповсюджують листівки, де описано алгоритм дій під час виявлення боєприпасів. Крім того, здійснюється гасіння пожеж на території Балаклії, що виникають внаслідок попадання вибухонебезпечних предметів. Також підрозділи ДСНС забезпечують підвіз води для безперебійної роботи спецтехніки Міноборони”, - зазначив Олег Мельчуцький.

За словами Першого заступника Голови ДСНС, внаслідок надзвичайної ситуації, що виникла на військовому арсеналі, загинула одна жінка, 1951 року народження, ще одну, 1962 року народження - поранено.

На місці події працює 390 чоловік особового складу та близько 100 одиниць техніки від ДСНС.

Гаряча телефонна лінія Балаклійської районної державної адміністрації (05749) 5-10-76.

 

 

версія для друку