українська російська англійська
У Мінкультури обговорили стан підготовки заходів до Року Японії в Україні
27.03.2017 | 20:04
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

27 березня під головуванням Міністра культури України Євгена Нищука відбулося установче засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення Року Японії в Україні  за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі.

Відкриваючи нараду, Міністр культури розповів про заходи, вжиті Міністерством культури в рамках підготовки до проведення  Року Японії в Україні.

«Частина запланованих заходів вже відбулась, але нам потрібно обговорити механізми проведення подібних проектів до кінця року. Під егідою Року Японії в Україні заходи можуть відбуватися за ініціативою різних інституцій та громадських об’єднань.  Зараз дуже важливо розподілити роботу між інституціями, і таким чином упорядкувати це питання», - сказав Євген Нищук.

Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі погодився з пропозиціями Міністра культури та додав, що для належної організації подібних заходів необхідна інформаційна підтримка з боку центральних органів виконавчої влади України.

Окремо він зупинився  на запланованому цьогоріч проекті «Сакура - 2500», присвяченому 25-ій річниці дипломатичних відносин між Україною та Японією.

«Для нас дуже важливо провести рік Японії в Україні на найвищому рівні», - наголосив Шигекі Сумі.

Під час зустрічі  члени організаційного комітету обговорили план заходів, що будуть здійснені у 2017 році у рамках Року Японії в Україні, зокрема можливості представлення предметів японської старовини.

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"