українська російська англійська
Володимир Гройсман: Український прикордонник має стати символом нових підходів, культури та відкритості під час виконання державних функцій
28.03.2017 | 14:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Нові службовці Державної прикордонної служби України, відібрані у рамках реформування її системи, мають символізувати абсолютно новий підхід до виконання державних функцій, культуру, якість, відкритість та прозорість. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час запуску чергового етапу пілотного проекту "Нове обличчя кордону".

"Етап нової хвилі відбору має назву "Нове обличчя кордону". Я перефразую і скажу, що ви є насправді обличчям країни, тому що людина, яка приїжджає в Україну, одразу бачить ваше обличчя – обличчя  прикордонників України, які мають символізувати абсолютно новий підхід, культуру, якість, відкритість, прозорість", - сказав Володимир Гройсман у вітальному слові.

Глава Уряду підкреслив значущість зміни та реформування вітчизняної системи прикордонної служби. Для того, щоб зміни відбувалися швидше, потрібно починати з себе, переконаний Володимир Гройсман: "реформувати застарілу систему, впроваджувати нові принципи робити для того, щоби з честю служити своїй країні".

Прем’єр-міністр закликав нових прикордонників "служити вірою і правдою країні", зі свого боку суспільство продемонструє велику підтримку службовцям, переконаний він.

"Хочу побажати, щоб ваш приклад став прикладом для багатьох інших щодо оновлення і формування нових підходів для державних функцій, - наголосив Володимир Гройсман, звертаючись до нових прикордонників. - Винагородою за таке служіння буде успіх нашої прекрасної, демократичної, сильної, європейської Української держави".

Під час урочистостей з нагоди запуску чергового етапу пілотного проекту "Нове обличчя кордону" Глава Уряду разом із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович дали старт процесу відбору нових службовців.

У заході також взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"