українська російська англійська
Володимир Гройсман: Український прикордонник має стати символом нових підходів, культури та відкритості під час виконання державних функцій
28.03.2017 | 14:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Нові службовці Державної прикордонної служби України, відібрані у рамках реформування її системи, мають символізувати абсолютно новий підхід до виконання державних функцій, культуру, якість, відкритість та прозорість. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час запуску чергового етапу пілотного проекту "Нове обличчя кордону".

"Етап нової хвилі відбору має назву "Нове обличчя кордону". Я перефразую і скажу, що ви є насправді обличчям країни, тому що людина, яка приїжджає в Україну, одразу бачить ваше обличчя – обличчя  прикордонників України, які мають символізувати абсолютно новий підхід, культуру, якість, відкритість, прозорість", - сказав Володимир Гройсман у вітальному слові.

Глава Уряду підкреслив значущість зміни та реформування вітчизняної системи прикордонної служби. Для того, щоб зміни відбувалися швидше, потрібно починати з себе, переконаний Володимир Гройсман: "реформувати застарілу систему, впроваджувати нові принципи робити для того, щоби з честю служити своїй країні".

Прем’єр-міністр закликав нових прикордонників "служити вірою і правдою країні", зі свого боку суспільство продемонструє велику підтримку службовцям, переконаний він.

"Хочу побажати, щоб ваш приклад став прикладом для багатьох інших щодо оновлення і формування нових підходів для державних функцій, - наголосив Володимир Гройсман, звертаючись до нових прикордонників. - Винагородою за таке служіння буде успіх нашої прекрасної, демократичної, сильної, європейської Української держави".

Під час урочистостей з нагоди запуску чергового етапу пілотного проекту "Нове обличчя кордону" Глава Уряду разом із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович дали старт процесу відбору нових службовців.

У заході також взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"