українська російська англійська
Володимир Гройсман: Український прикордонник має стати символом нових підходів, культури та відкритості під час виконання державних функцій
28.03.2017 | 14:18
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Нові службовці Державної прикордонної служби України, відібрані у рамках реформування її системи, мають символізувати абсолютно новий підхід до виконання державних функцій, культуру, якість, відкритість та прозорість. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час запуску чергового етапу пілотного проекту "Нове обличчя кордону".

"Етап нової хвилі відбору має назву "Нове обличчя кордону". Я перефразую і скажу, що ви є насправді обличчям країни, тому що людина, яка приїжджає в Україну, одразу бачить ваше обличчя – обличчя  прикордонників України, які мають символізувати абсолютно новий підхід, культуру, якість, відкритість, прозорість", - сказав Володимир Гройсман у вітальному слові.

Глава Уряду підкреслив значущість зміни та реформування вітчизняної системи прикордонної служби. Для того, щоб зміни відбувалися швидше, потрібно починати з себе, переконаний Володимир Гройсман: "реформувати застарілу систему, впроваджувати нові принципи робити для того, щоби з честю служити своїй країні".

Прем’єр-міністр закликав нових прикордонників "служити вірою і правдою країні", зі свого боку суспільство продемонструє велику підтримку службовцям, переконаний він.

"Хочу побажати, щоб ваш приклад став прикладом для багатьох інших щодо оновлення і формування нових підходів для державних функцій, - наголосив Володимир Гройсман, звертаючись до нових прикордонників. - Винагородою за таке служіння буде успіх нашої прекрасної, демократичної, сильної, європейської Української держави".

Під час урочистостей з нагоди запуску чергового етапу пілотного проекту "Нове обличчя кордону" Глава Уряду разом із Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович дали старт процесу відбору нових службовців.

У заході також взяли участь Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко.

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села