українська російська англійська
Володимир Гройсман: Професійно-технічна освіта і реальний сектор в Україні мають працювати разом
30.03.2017 | 12:32
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Професійно-технічна освіта і реальний сектор в Україні мають працювати разом. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із підприємцями Житомирщини у рамках його робочої поїздки до області.

Обговорюючи можливості розширення співпраці підприємств з закладами професійно-технічної освіти, Глава Уряду виступив з повною підтримкою такої ідеї.

"Якщо ми будемо вчити дітей окремо, а реальний сектор буде окремо, вони ніколи не зустрінуться. Я не хочу, коли молода людина отримує освіту в ПТУ, а потім приходить на виробництво, дивиться на обладнання, каже: "Що це?", і ви починаєте його перевчати. Нам треба, щоб освіта і реальний сектор зустрілися, щоб вони працювали разом. Я це підтримую  повністю", - підкреслив він.

Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд передбачив реалізацію проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями: "Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва", "Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування", "Швачка. Кравець. Закрійник", зазначив він.

"Освіта, особливо [підготовка] висококваліфікованих виробничих кадрів, для нас є величезним викликом. Але сама влада нічого не зробить - потрібне абсолютне партнерство між реальним сектором виробництва у підготовці кадрів. Це теж наш пріоритет", - наголосив Володимир Гройсман.

У Житомирській області Прем’єр-міністр відвідав підприємство з виробництва товарів народного господарства Eurogold Industries Ltd, де поспілкувався із бізнесменами про інвестиційні проекти нових підприємств з іноземними інвестиціями.

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин розповів хід створення Індустріального парку Житомир-Схід та плани щодо його розширення. Володимир Гройсман високо оцінив вжиті заходи та закликав вже зараз брати курс на розширення індустріального парку та його можливостей.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України