українська російська англійська
Прем'єр-міністр - підприємцям: Уряд готовий підтримати бізнес, який створює додану вартість в Україні
30.03.2017 | 13:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України готовий підтримати бізнес, який створює додаткову вартість всередині країни, і намагається максимально сприяти успіху інвестування в українську економіку, запроваджуючи необхідні механізми розвитку всього ланцюга виробництва. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із підприємцями на майданчику компанії Eurogold Industries Ltd, яку Глава Уряду відвідав у рамках його робочої поїздки до Житомирської області.

"Яка моя філософія, у чому моя зацікавленість - я би хотів, щоби ваші інвестиції були успішними. Я би хотів, щоб ви поглиблювали переробку і створювали додану вартість в Україні. У цьому контексті ми готові вас супроводжувати і відганяти від вас "нечисть", яка ще можливо залишилася – людей, що заважають економічному зростанню, в тому числі з контролюючих структур, - сказав Володимир Гройсман. - Ми маємо знайти абсолютно розумний баланс у тому, що маємо підтримувати легальний, відкритий, публічний бізнес, усі інші мають бути поза нашою увагою з точки зору супроводження. Але точно маємо зробити все для того, щоб не дати можливості "сірому", "чорному" бізнесу розвиватися, тому що він вбиває вашу конкурентоздатність. Це для нас теж спільний виклик".

Глава Уряду підкреслив, що забезпечення економічного зростання - найголовніший пріоритет Уряду. Саме тому вже створена ціла низка інституцій, що опікуються економічними процесами. Йдеться про Офіс залучення та підтримки інвестицій, що супроводжує інвестпроекти, Національний комітет з промислового розвитку, діяльність якого спрямована на відновлення кооперації між промисловими підприємствами, та Офіс з просування експорту.

"Ці три інституції, які ми створили, якраз покликані кожен вирішити свій ланцюг - інвестиції в економіку, відродження промисловості і підтримка експорту", - сказав Володимир Гройсман.

Він додав, що Україна володіє багатьма технологіями, які можна впроваджувати й розвивати. І треба з одного боку підтримати цей розвиток, а з іншого – допомогти завойовувати нові ринки, щоб бізнес відчув, що "він не наодинці", що на нього в доброму сенсі працюють посольства й вітчизняні торговельні місії. 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"