українська російська англійська
Прем'єр-міністр - підприємцям: Уряд готовий підтримати бізнес, який створює додану вартість в Україні
30.03.2017 | 13:49
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України готовий підтримати бізнес, який створює додаткову вартість всередині країни, і намагається максимально сприяти успіху інвестування в українську економіку, запроваджуючи необхідні механізми розвитку всього ланцюга виробництва. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час спілкування із підприємцями на майданчику компанії Eurogold Industries Ltd, яку Глава Уряду відвідав у рамках його робочої поїздки до Житомирської області.

"Яка моя філософія, у чому моя зацікавленість - я би хотів, щоби ваші інвестиції були успішними. Я би хотів, щоб ви поглиблювали переробку і створювали додану вартість в Україні. У цьому контексті ми готові вас супроводжувати і відганяти від вас "нечисть", яка ще можливо залишилася – людей, що заважають економічному зростанню, в тому числі з контролюючих структур, - сказав Володимир Гройсман. - Ми маємо знайти абсолютно розумний баланс у тому, що маємо підтримувати легальний, відкритий, публічний бізнес, усі інші мають бути поза нашою увагою з точки зору супроводження. Але точно маємо зробити все для того, щоб не дати можливості "сірому", "чорному" бізнесу розвиватися, тому що він вбиває вашу конкурентоздатність. Це для нас теж спільний виклик".

Глава Уряду підкреслив, що забезпечення економічного зростання - найголовніший пріоритет Уряду. Саме тому вже створена ціла низка інституцій, що опікуються економічними процесами. Йдеться про Офіс залучення та підтримки інвестицій, що супроводжує інвестпроекти, Національний комітет з промислового розвитку, діяльність якого спрямована на відновлення кооперації між промисловими підприємствами, та Офіс з просування експорту.

"Ці три інституції, які ми створили, якраз покликані кожен вирішити свій ланцюг - інвестиції в економіку, відродження промисловості і підтримка експорту", - сказав Володимир Гройсман.

Він додав, що Україна володіє багатьма технологіями, які можна впроваджувати й розвивати. І треба з одного боку підтримати цей розвиток, а з іншого – допомогти завойовувати нові ринки, щоб бізнес відчув, що "він не наодинці", що на нього в доброму сенсі працюють посольства й вітчизняні торговельні місії. 

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села