українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд наполягає на дотриманні високих стандартів якості під час ремонту і будівництва доріг
30.03.2017 | 14:11
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Висока якість проведення дорожніх робіт і впровадження ефективних технологічних рішень були й залишатимуться в полі зору Уряду, наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ознайомлення із ходом ремонтних робіт на дорогах Житомирської області. Глава Уряду оглянув автомобільну дорогу Р-18 Житомир – Попільня – Сквира – Володарка – Ставище.

"Зараз треба приділяти увагу якості виконання робіт і технологічним підходам", - наголосив очільник Уряду. – Так, у нас виникають проблеми, у тому числі на місцях. І ногами товчуть цей асфальт, і роблять неякісно. Це величезний виклик і для Укравтодору, і для місцевої влади".

За словами Прем’єра, цього року Україна завчасно розпочала дорожні роботи. "Минулого року почали лише у липні. Цього року роботи ведуться з випередженням на декілька місяців. Це дасть можливість збільшити обсяги і якість робіт, - підкреслив Прем’єр-міністр. - Сьогодні бригади почали працювати, як планувалося, як я говорив: близько 1 квітня, як сонечко блисне, можна виходити й робити, приводити до нормального стану українські дороги".

Глава Уряду визнав, що виконати весь необхідний обсяг робіт за один рік чи один сезон – неможливо, оскільки українськими дорогами не опікувалися десятки років, і сьогодні вони прогнозовано й хронічно у "жахливому стані". Разом з тим Уряд виділяє достатньо коштів для того, аби розпочати масштабну перебудову дорожнього господарства. Володимир Гройсман нагадав, що за бюджетним розписом асигнування становлять 15 млрд грн. Ще 15 млрд грн вдасться залучити через процес репрофайлінгу ОВДП, який наразі обговорює Міністерство фінансів разом із Національним банком.   

"Наше завдання - протягом року профінансувати усі ці кошти. Я можу точно сказати, що увесь цей обсяг робіт, який буде зроблений в рамках цих цифр, буде профінансований у 2017 році. Ми бачимо абсолютно нормальні можливості. Для старту, для закупівель, проведення тендеру, усього іншого сьогодні коштів достатньо в Укравтодору. Треба "закручувати" нормально роботу", - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"