українська російська англійська
Україна сподівається на позитивне рішення Ради директорів МВФ, це сприятиме розвитку економіки і стабілізації курсу гривні, - Глава Уряду
30.03.2017 | 15:09
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України вітає призначення на 3 квітня засідання Ради директорів ключового кредитора країни – Міжнародного валютного фонду по Україні і сподівається на позитивне рішення щодо виділення Києву чергового кредитного траншу в рамках діючої програми Розширеного фінансування (EFF), затвердженої в березні 2015 року. Як підкреслив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами у Житомирській області, таке рішення сприятиме розвитку економіки і підтримки стабільного курсу національної валюти.  

Глава Уряду нагадав, що незначна відстрочка в розкладі засідань Ради директорів МВФ була спричинена необхідністю уточнення макроекономічних показників й прогнозів через енергетичну та економічну блокаду.

"Зрозуміло, що підтримка МВФ є необхідною для України сьогодні, тому що вона формує валютні резерви нашої країни і абсолютно позитивно вплине на економіку і курс національної валюти", - заявив Володимир Гройсман, додавши, що остаточні перемовини з керівництвом Фонду завершилися вчора.

"Це добра новина для України, і ми будемо продовжувати співпрацю", - сказав Глава Уряду. 

При цьому він знов звернув увагу на те, що енергетична та економічна блокада України дозволила вкрасти українські підприємства, лишила країну без доступу до своїх надр і в цілому виявилася в інтересах Російської Федерації.

"Ми мали доступ до українських надр. Ці надра купувалися за гривню, з тих підприємств 100% податків отримувала Україна. Зараз надр ми не маємо. Підприємства, які були вкрадені, не платять жодної копійки в український бюджет. Куди вони платять, в який бюджет? В російський! І це є величезна проблема, тому що саме блокада призвела до збільшення фінансування, можливо у тому числі, і певних бойових груп Російської Федерації, які знаходяться в Україні. Фактично вони все забрали, і усі ці ресурси зараз працюють на економіку Росії", - наголосив Прем’єр-міністр.

 

 

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села