українська російська англійська
Глава Уряду виступає за модернізацію системи електронного декларування
30.03.2017 | 15:54
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд шукатиме рішення, які дозволять забезпечити технічне функціонування системи електронного декларування, не допустять її руйнації, а згодом стануть основою модернізації, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, спілкуючись із журналістами під час робочої поїздки в Житомирську область. 

"Зараз треба вирішувати, яким чином підтримувати технічно систему, її модернізувати. Ми зробили цей крок, започаткували в країні електронне декларування, зробили це правильно", - наголосив Володимир Гройсман.

Разом з тим він нагадав, що вчора, 29 березня, запросив Наталію Корчак, керівника Національного агентства з питань запобігання корупції, яке опікується системою е-декларування, на засідання Уряду, аби обговорити проблеми функціонування системи електронного декларування, "почути, у чому проблема, і дізнатися, чим допомогти".

"Питання у тому, що ми виділили і бюджет, і приміщення, - все, що потрібно - треба просто взяти і навести лад у тому питанні, яке стосується електронного декларування", - наголосив Глава Уряду, додавши, що вперше зустрічався із керівництвом НАЗК ще у травні минулого року для обговорення питань, у вирішенні яких потрібна була допомога Уряду.

За словами Володимира Гройсмана, минулого року Уряд виділив 27 млн грн на модернізацію системи.  Натомість, гроші не освоєні, не були навіть оголошені тендери. Тож головна причина зриву роботи системи електронного декларування, на думку Прем’єр-міністра, – неготовність керівника Агентства керувати таким процесом. Cаме тому керівництво НАЗК мало б визнати свою некомпетентність.

"Якщо не визнає – це, за великим рахунком, ставить під загрозу саму систему. Будемо щось думати, щоб не дати цю систему зруйнувати", - зауважив Глава Уряду.

В той же час він наголосив, що НАЗК - незалежний орган із спеціальним статусом.

"Фактично, Агентство не підпорядковується Уряду. Уряд тільки координує їхню роботу, допомагає. Вони - незалежні абсолютно", - підкреслив Володимир Гройсман і додав, що якби мав повноваження, звільнив би очільницю НАЗК "ще вчора".

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"