українська російська англійська
Мінагрополітики та Держпродспоживслужба працюють над відкриттям ринку Китаю для експорту української яловичини
30.03.2017 | 17:20
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Сьогодні відбулася зустріч заступника Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої та Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимира Лапи з Торговельним представником Посольства КНР в Україні Лю Цзинем.

Під час зустрічі обговорювалися питання організації інспекційного візиту делегації Генеральної адміністрації нагляду за якістю, інспекції та карантину КНР (далі – AQSIQ) наприкінці квітня цього року. Мета приїзду китайської делегації – огляд державної системи контролю за виробництвом яловичини в Україні.

За результатами інспекції буде складено звіт. За умовами успішного визнання державної системи контролю, відбуватиметься сертифікація українських компаній, які відповідатимуть вимогам КНР. Це дасть можливість нашим підприємствам експортувати м’ясо ВРХ та перероблені продукти з яловичини до ринків Китаю. Про результати інспектування буде поінформовано додатково на сайті Держпродспоживслужби.

Окрім того, сторони обговорили прогрес в офіційних процесах узгодження двосторонніх протоколів по таких продуктах, як жом буряку цукрового та шрот соняшниковий.

З метою ефективної організації даного візиту, Володимир Лапа та Ольга Трофімцева також провели зустріч з представниками профільних асоціацій, компанії-члени яких зацікавлені в експорті яловичини та продуктів переробки до КНР та готові до проведення інспекції своїх виробничих та переробних потужностей китайськими експертами.

Довідково

За результатами 2-х місяців 2017 року, експорт української сільськогосподарської продукції до КНР склав $ 215302 тис. Головними товарами українського аграрного експорту стали:

Зернові - $ 140228 тис.;

Продукти борошномельно-круп’яної промисловості - $ 2575 тис.;

Олія -$ 71308 тис.;

Кондвироби - $ 217 тис.;

Какао-боби -$ 257 тис.

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"