українська російська англійська
Із часів "позаблоковості" України відновлено співпрацю з НАТО в галузі економічної безпеки
30.03.2017 | 23:21
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела зустріч із делегацією штаб-квартири НАТО на чолі із високим представником НАТО з питань нових викликів та загроз Джеймі Шеа.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала Стороні НАТО за важливий внесок у відновлення функціонування Спільної робочої групи Україна-НАТО з питань економічної безпеки (СРГЕБ), засідання якої триває цими днями у Києві. Попереднє засідання Групи відбулося у 2010 році. Джеймі Шеа поінформував про розширення існуючих спроможностей НАТО для започаткування принципово нових проектів, що сприятимуть зміцненню обороноздатності та ефективному реформуванню сектора безпеки та оборони України.  Він висловив думку Альянсу про те, що Україна на правильному шляху в розбудові прозорих і ефективних оборонних закупівель. «Необхідно знайти найбільш виважену та адаптовану до українських реалій модель закупівель, яка підійде саме вам", - сказав він. Обговорюючи питання допомоги Україні в рамках реалізації трастового фонду Україна - НАТО з питань кібербезпеки, Іванна Климпуш-Цинцадзе торкнулася взаємодії у питаннях захисту критичної інфраструктури, що в умовах збройного конфлікту на сході України є одними з ключових. Джеймі Шеа наголосив на важливості українського досвіду у протидії гібридній війні, яку веде проти України Росія. 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"