українська російська англійська
Вінченцо Амендола: Наша позиція щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України ніколи не зміниться
30.03.2017 | 23:33
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступником Міністра закордонних справ Італії Вінченцо Амендолою. Головними темами розмови стали співпраця країн на міжнародній арені, ситуація на сході України та прогрес реформ. Вінченцо Амендола розповів про плани співпраці та підтримку Італією питань, порушених Україною в рамках діяльності міжнародних організацій та інституцій, зокрема, в Раді Безпеки ООН, ОБСЄ, Європейському Парламенті та Європейській Раді. Він запевнив, що Італія й надалі є непохитною в питаннях підтримки нашої країни на міжнародній арені. «Наша позиція щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України ніколи не зміниться», – сказав він. Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала заступникові Міністра за перші результати реабілітації поранених українських бійців і поінформувала про останні події на сході України. Вона підкреслила, що саме там підтримка партнерів є життєво важливою. 

Окремо співрозмовники обговорили реформи в Україні. Віце-прем`єр-міністр повідомила про досягнення, перш за все, у стабілізації економічної ситуації. Вінченцо Амендола запевнив, що в Італії це бачать і готові до розширення співпраці. Ішлося про співробітництво в безпековій сфері, інвестиції в енергетику та розвиток малого і середнього підприємництва. За його словами, представників італійського бізнесу вже заохочують звертати увагу на перспективний український ринок.

 

версія для друку
Анонси
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
24 жовтня - брифінг з питань верифікаційної діяльності та дотримання Збройними Силами України міжнародних договорів та зобов'язань
24 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у прес-конференції "Перехід України на відновлювану енергетику до 2050 року"
24 жовтня Остап Семерак перебуватиме з робочою поїздкою в Чорнобильській зоні відчуження
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
23 жовтня Юрій Гримчак у прямому ефірі на каналі "112 Україна"