українська російська англійська
Вінченцо Амендола: Наша позиція щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України ніколи не зміниться
30.03.2017 | 23:33
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася із заступником Міністра закордонних справ Італії Вінченцо Амендолою. Головними темами розмови стали співпраця країн на міжнародній арені, ситуація на сході України та прогрес реформ. Вінченцо Амендола розповів про плани співпраці та підтримку Італією питань, порушених Україною в рамках діяльності міжнародних організацій та інституцій, зокрема, в Раді Безпеки ООН, ОБСЄ, Європейському Парламенті та Європейській Раді. Він запевнив, що Італія й надалі є непохитною в питаннях підтримки нашої країни на міжнародній арені. «Наша позиція щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету України ніколи не зміниться», – сказав він. Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала заступникові Міністра за перші результати реабілітації поранених українських бійців і поінформувала про останні події на сході України. Вона підкреслила, що саме там підтримка партнерів є життєво важливою. 

Окремо співрозмовники обговорили реформи в Україні. Віце-прем`єр-міністр повідомила про досягнення, перш за все, у стабілізації економічної ситуації. Вінченцо Амендола запевнив, що в Італії це бачать і готові до розширення співпраці. Ішлося про співробітництво в безпековій сфері, інвестиції в енергетику та розвиток малого і середнього підприємництва. За його словами, представників італійського бізнесу вже заохочують звертати увагу на перспективний український ринок.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
1 червня - виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня обиратиметься перший склад Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
30 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
29 травня заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України - у прямому ефірі на "5 каналі"