українська російська англійська
Павло Розенко: Введення абонплати за газ не призведе до збільшення розміру платіжок
31.03.2017 | 11:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

Нова система оплати за газ, яка діятиме з 1 квітня, не призведе до збільшення витрат людей. Про це  в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Він пояснив, що у вартість газу, яка зафіксована Урядом на рівні  6 879 грн за тисячу кубічних метрів, вже входить ця абонплата і збільшення ціни на газ до кінця року не передбачається.

За словами Павла Розенка, необхідність відокремлення вартості за газ як товар і витрат на його доставку і розподіл серед споживачів зафіксована у прийнятому Парламентом Законі України «Про ринок природного газу».

«У Законі України «Про ринок природного газу», який схвалила Верховна Рада України, зафіксовано, що ціна на транспортування газу має бути відділена від вартості самого газу. Тобто в даному випадку, НКРЕКП просто формально виконала закон і розрахувала вартість транспортування газу», - зазначив він.

«Це не є новим платежем; та вартість, яку люди платили за газ, просто буде розбита на два платежі. Це абсолютно не призведе до збільшення платіжок, - наголосив  Віце-прем’єр-міністр. - На сьогодні ціна на газ зафіксована на рівні 6879 грн і жодних підстав ні для збільшення ціни на газ, ні на житлово-комунальні послуги я не бачу» .

«Мене дуже дивує, що органи, які приймають такі рішення, не виходять до людей і не пояснюють прості речі», - додав він.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України