українська російська англійська
Глава Уряду виступає за створення прозорої системи відшкодування ПДВ, позбавленої будь-яких втручань
31.03.2017 | 20:14
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Система відшкодування  податку на додану вартість має бути прозорою, автоматичною та захищеною від будь-яких втручань з боку органів влади. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Національної ради реформ під головуванням Президента України Петра Порошенка у п'ятницю.

Говорячи про завдання податкової реформи і, зокрема, дії щодо покращення ситуації з поверненням податку на додану вартість, Глава Уряду зазначив: "Наш найголовніший виклик - створити систему, яка би не управлялася ні з Уряду, ні з якихось інших органів влади. Потрібно, щоб система відшкодування ПДВ була прозорою, автоматичною і ніхто не міг втручатися".

За його словами, бізнес вже свідчить про покращення ситуації із відшкодуванням ПДВ - до моменту початку роботи автоматичного реєстру, яка стартуватиме 1 квітня. Разом з тим, Володимир Гройсман переконаний, що саме системні рішення забезпечать зрозумілість для усіх сторін та сприятимуть недопущенню будь-яких втручань. У цьому контексті, Прем’єр-міністр нагадав, що Уряд прийняв близько 17 постанов для урегулювання питань у цій сфері, а на минулому засіданні схвалив концепцію реформи Державної фіскальної служби в цілому.

"Ми абсолютно чітко наголошуємо на тому, що треба наводити порядок на українській митниці", - зауважив Володимир Гройсман.

Він переконаний, що у системі митниці знаходяться мільярди прихованих резервів, що мають бути залучені до Державного бюджету. Так, лише за результатами рейдової перевірки Одеської митниці надходження митних платежів за 5 днів сягнули місячного плану, підкреслив Володимир Гройсман.

"Ми розуміємо, що на усіх кордонах є скоординована робота різних інституцій, якщо можливо їх так назвати, по роботі з контрабандою, точніше по захисту контрабанди. Тому нам потрібен об'єднаний силовий кулак, яким ми "вдаримо" по контрабандистах і по усіх тих, хто має до цього відношення. Це важливо, бо там, я вважаю, десятки мільярдів грошей, які належать українським освітянам, лікарям, українському війську, і ми маємо їх просто залучити до державного бюджету", - наголосив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України