українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із Організаційним комітетом підготовку та готовність до проведення конкурсу "Євробачення"
03.04.2017 | 18:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення".

Учасники засідання обговорили стан підготовки до конкурсу, зокрема щодо готовності головної арени - Міжнародного виставкового центру, міста Києва, ситуації щодо продажу квитків на події конкурсу, а також проблемні питання, що потребують вирішення.

Прем’єр-міністр закликав до кінця дня вирішити проблему щодо продажу квитків та інформування про його етапи. "Доступність білетів і пояснення, що коли продається має бути, обов'язково", - наголосив він.

Володимир Гройсман також доручив прикордонній та митний службам забезпечити безперешкодний перетин кордону для вантажів із обладнанням для конкурсу, "щоб жодна машина щодо "Євробачення" не стояла на кордоні".

Обговорюючи питання забезпечення безпеки під час підготовки та проведення конкурсу, Глава Уряду наголосив, що на кожному заході мають бути забезпечені безпрецедентні заходи безпеки.

У засіданні взяли участь Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, Голова Київської міськдержадміністрації Віталій Кличко, в.о. Голови правління ПАТ "НСТУ" Ганна Бичок, виконавчий продюсер "Євробачення-2017", заступник генерального директора ПАТ "НСТУ" Павло Грицак, музичний продюсер Олександр Ксенофонтов, режисер, продюсер, громадський діяч Сергій Проскурня, члени Уряду, представники Адміністрації Президента, правоохоронних структур, Держприкордонслужби та ДСНС.

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села