українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив із Організаційним комітетом підготовку та готовність до проведення конкурсу "Євробачення"
03.04.2017 | 18:07
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів засідання Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні у 2017 році пісенного конкурсу "Євробачення".

Учасники засідання обговорили стан підготовки до конкурсу, зокрема щодо готовності головної арени - Міжнародного виставкового центру, міста Києва, ситуації щодо продажу квитків на події конкурсу, а також проблемні питання, що потребують вирішення.

Прем’єр-міністр закликав до кінця дня вирішити проблему щодо продажу квитків та інформування про його етапи. "Доступність білетів і пояснення, що коли продається має бути, обов'язково", - наголосив він.

Володимир Гройсман також доручив прикордонній та митний службам забезпечити безперешкодний перетин кордону для вантажів із обладнанням для конкурсу, "щоб жодна машина щодо "Євробачення" не стояла на кордоні".

Обговорюючи питання забезпечення безпеки під час підготовки та проведення конкурсу, Глава Уряду наголосив, що на кожному заході мають бути забезпечені безпрецедентні заходи безпеки.

У засіданні взяли участь Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, Голова Київської міськдержадміністрації Віталій Кличко, в.о. Голови правління ПАТ "НСТУ" Ганна Бичок, виконавчий продюсер "Євробачення-2017", заступник генерального директора ПАТ "НСТУ" Павло Грицак, музичний продюсер Олександр Ксенофонтов, режисер, продюсер, громадський діяч Сергій Проскурня, члени Уряду, представники Адміністрації Президента, правоохоронних структур, Держприкордонслужби та ДСНС.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"