українська російська англійська
Глава Уряду обговорив із керівництвом Posco Daewoo можливості співпраці в агропромисловому комплексі і виробництві електромобілів
03.04.2017 | 19:12
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч із Президентом та СЕО Posco Daewoo Кім Йонг-Санг та обговорив потенційні проекти щодо інвестування компанії в Україну.

Прем’єр-міністр зауважив, що ключовим завданням для України сьогодні є стале економічне зростання та відхід від сировинного типу національної економіки.

"Ми зацікавлені, щоби створювати додану вартість на території України і зрозуміло, що для цього нам потрібні нові інвестиції і проекти, які у тому числі ми можемо розглядати в плані розвитку нашого агропромислового комплексу, який має надзвичайно високий потенціал. Мова йде про поглиблену переробку саме на території країни", - зазначив Прем’єр-міністр.

Обговорюючи можливі проекти співпраці, Президент POSCO DAEWOO Corporation висловив зацікавлення підприємства у інвестуванні в зерновий портовий термінал та відкриття повноцінного підрозділу компанії в Україні.

Крім того, компанія зацікавлена у співпраці з Україною у напрямку виробництва електромобілів та готова сприяти у створенні національного бренду, зазначив її Президент Кім Йонг-Санг.

Прем’єр-міністр привітав плани компанії щодо діяльності в Україні. "Ми зацікавлені у процесі інвестування в Україну, розвитку національної економіки і розглядаємо можливість співпраці з вами як те, що повністю співпадає з нашими можливостями для розвитку", - зазначив він.

Уряд вживає заходів для створення сприятливих умов для бізнесу та готовий "забезпечити 100-відсоткове супроводження "під ключ" тим бізнес-проектам, що здійснюються в Україні", запевнив Прем’єр-міністр та нагадав, що з цією метою Уряд створив Офіс залучення та підтримки інвестицій.

"Мені потрібні успішні інвестиції, і я готовий максимально приділяти увагу тому, щоб ви досягли свого успіху. Ми готові докладати зусиль, щоб ви були успішні і повністю відкрили свій потенціал в Україні", - наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села