українська російська англійська
Рада Директорів Міжнародного валютного фонду прийняла позитивне рішення про виділення Україні четвертого траншу в $1 млрд
03.04.2017 | 20:22
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

3 квітня Рада Директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про завершення третього перегляду програми та надання Україні четвертого траншу в $1 млрд.

 

В чому суть?

Після спільної роботи на початку березня Україна та Міжнародний валютний фонд досягли домовленостей на робочому рівні щодо змісту Меморандуму про економічну та фінансову політику. 

Це стало важливим кроком до завершення третього перегляду програми МВФ Механізм розширеного фінансування (EFF) та виділення Україні наступного траншу у розмірі 1 млрд доларів, що буде зараховано до міжнародних резервів НБУ. 

Новий Меморандум містить виклад політики та стратегії України в рамках програм EFF у 2017-2018 роках, яка націлена на забезпечення економічного зростання країни шляхом проведення структурних реформ та створення умов для самодостатнього розвитку.

 

Що це дає?

Виділення чергового траншу означає, що обидві сторони дотримується своїх зобов’язань, та Фонд позитивно оцінює реформи, які впроваджуються в Україні. 

Збільшення резервів НБУ позитивно позначиться на стабільності національної валюти. Довіра Міжнародного валютного фонду є однією із необхідних передумов для залучення світових інвесторів до України. Продовження співпраці України та МВФ в рамках Механізму розширеного фінансування підтверджує налаштованість України на проведення структурних реформ та перетворень для забезпечення сталого розвитку.

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"