українська російська англійська
Підготовка до проведення "Євробачення-2017" йде у плановому режимі, вже продано близько 27 тис. квитків - засідання Оргкомітету з підготовки до конкурсу
04.04.2017 | 18:45
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Підготовка до проведення "Євробачення-2017" йде у плановому режимі. Станом на сьогодні на усі 9 подій пісенного конкурсу "Євробачення-2017", що відбудеться у Києві, продано 26 919 квитків на загальну суму 36 млн 232 тис грн, що становить 80% очікуваних надходжень. Такі дані озвучив член оргкомітету "Євробачення-2017", заступник генерального директора ПАТ "НСТУ" Павло Грицак на засіданні Організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні пісенного конкурсу під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у понеділок, 3 квітня.

"Станом на сьогодні продано квитків на загальну кількість 26 919 квитків на усі 9 подій конкурсу на загальну суму 36 млн 233 тис грн. У загальному затвердженому плані кошторису витрат і доходів зазначено 44 млн грн доходів від продажу квитків, тобто 36 млн – це близько 80% вже є наповнення", – зазначив Павло Грицак, коментуючи ситуацію щодо продажу квитків.

"Станом на сьогодні продано та попередній продаж і бронь, відповідно до наших зобов'язань перед Європейською мовною спілкою, міжнародними партнерами, органами державної влади тощо, становить 6 650 квитків", – додав він.

Загальна кількість квитків, що доступна у продажу – близько 8 тис 770 квитків. 10 квітня буде розпочато наступну хвилю продажу квитків, у тому числі на півфінали та фінал конкурсу, зазначив член оргкомітету "Євробачення-2017".

Стан підготовки до конкурсу триває у штатному режимі, наголосив він та подякував Уряду за практичну підтримку, що була надана.

Коментуючи стан підготовки до проведення конкурсу, Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко та в.о. Голови правління ПАТ "НСТУ" Ганна Бичок наголосили, що передбачені заходи виконуються у плановому порядку.

Описание: ФОТО 3

"Йде напружена робота. Особливих проблем не маємо, працюємо стабільно, є стабільне фінансування", - зазначила в.о. Голови правління ПАТ "НСТУ", зауваживши, що отримано з Державного бюджету 355,7 млн грн та 165 млн грн - з місцевого, Київської державної адміністрації. Більше 100 млн грн Державного бюджету перераховано як попередню оплату виконавцям послуг, щоб забезпечити виконання запланованих заходів.

Проведено більше 90 тендерних переговорних процедур, укладено близько 87 контрактів, поінформувала Ганна Бичок.

У свою чергу, Голова Київської державної адміністрації Віталій Кличко зауважив, що 24 березня з місцевого бюджету було перераховано останні кошти на проведення конкурсу. На сьогоднішній день 200 млн грн перераховано на рахунок ПАТ "НСТУ".

"Проблем не має, все йде за тим планом, який був розроблений. Двічі на тиждень проходять наради з виїздом на місце локації", - наголосив Київський міський голова.

Описание: ФОТО 2

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"