українська російська англійська
Первинна медицина має бути в центрі уваги реформи охорони здоров'я , - Геннадій Зубко
05.04.2017 | 13:28
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Первинна медицина має бути в центрі уваги реформи охорони здоров’я. В першу чергу, йдеться про повернення педіатрії та підсилення дільничних лікарів. Про це заявив на засіданні Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час розгляду законодавчого пакета щодо реформи галузі охорони здоров’я.

«В концепції реформи медицини має бути чітке визначення оплати праці дільничних лікарів. Адже це їхня мотивація у наданні якісних послуг. Контролювати якість медичних послуг повинна новостворена Національна служба здоров’я», - зазначив Геннадій Зубко.

Також Віце-прем’єр-Міністр звернув увагу на надання послуг з естетичної медицини для бійців АТО, «В країні є учасники та ветерани  АТО, і тому, естетична медицина має входити до переліку обов’язкових послуг для цієї категорії людей», - підкреслив Геннадій Зубко.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"