українська російська англійська
Міністерство фінансів запроваджує нові підходи до проведення конкурсних відборів у ДФС
06.04.2017 | 13:02
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

У рамках комплексної реформи Державної фіскальної служби будуть змінені підходи до відбору кадрового складу фіскальних та митних органів. Це рішення передбачене Концепцією реформування ДФС, яка нещодавно була схвалена Урядом.

Зокрема, планується удосконалення правил і процедур проведення конкурсів, оновлення кадрового складу та проведення абсолютно відкритої і прозорої політики управління персоналом.

З цією метою Міністр фінансів Олександр Данилюк поставив завдання в.о. Голови ДФС Мирославу Продану скасувати вже оголошені конкурси на зайняття вакантних посад у ДФС та організувати проведення нових відкритих конкурсів із забезпеченням максимальної прозорості та ефективності відбору персоналу.

Згідно з відповідним дорученням Міністра фінансів, до роботи Конкурсної комісії ДФС будуть залучені представники Міністерства фінансів, Бізнес-омбудсмена та експерти.

Крім того, проведення конкурсних відборів буде відбуватись з обов'язковим використанням засобів аудіо- та відеофіксації.

Нові підходи до управління персоналом ДФС також передбачають поступове підвищення рівня оплати праці у залежності від кваліфікації та виконання KPI, переатестацію та перепідготовку працівників, залучення нових фахових кадрів, підготовку стратегії професійного навчання і тренінгів, що базуватимуться на міжнародних стандартах.

«Це не буде чергова ротація кадрів. Ми впроваджуємо реальні зміни у роботі ДФС та перезавантажуємо систему, в тому числі кадрову», - зазначив з цього приводу Міністр фінансів Олександр Данилюк.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України