українська російська англійська
Єдиний шлях показати Росії силу - це швидкі та дієві реформи, - Президент ПА НАТО Паоло Аллі
06.04.2017 | 13:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Президентом Парламентської асамблеї НАТО Паолом Аллі. Йшлося про співпрацю між Україною та Північноатлантичним Альянсом, російську агресію та прогрес реформ в Україні.

Віце-прем`єр-міністр подякувала Президенту за допомогу Альянсу як у реформах, так і в питаннях підтримки України на міжнародній арені. Вона висловила надію на продовження успішної співпраці, зокрема, в рамках трастових фондів НАТО.

Обговорюючи російську агресію, співрозмовники засудили ескалацію на Сході України, яка триває попри режим тиші, а також страшні злочини у Сирії та дії Росії у РБ ООН, що суперечать принципам людяності та здоровому глузду.

Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила необхідність створення поліцейської місії ОБСЄ, яка могла б цілодобово стежити за ситуацією на тимчасово окупованих територіях України. Такий крок потрібен, оскільки Росія всіма своїми діями показує небажання виконувати Мінські домовленості. Своєю чергою Президент ПА НАТО запевнив, що країни-члени Альянсу не змінять своєї позиції щодо санкцій.

Також сторони обговорили процес реформ у нашій державі. Віце-прем`єр-міністр розповіла про успіхи у сфері енергетики, держзакупівель та стабілізацію економіки. Вона повідомила про прогрес реформи судової системи та децентралізації. «Відчувається, наче ми намагаємося відремонтувати всю країну, у кожній сфері», – сказала вона.

Паоло Аллі привітав прогрес, але наголосив на тому, що його необхідно пришвидшити: «Єдиний шлях показати Росії силу – це швидкі та дієві реформи. Таким чином, ви ще більше заохотите міжнародних партнерів до співпраці». Він також додав, що в цьому зацікавлений італійський бізнес, який шукає виходи на український ринок.

 

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"