українська російська англійська
Єдиний шлях показати Росії силу - це швидкі та дієві реформи, - Президент ПА НАТО Паоло Аллі
06.04.2017 | 13:24
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Президентом Парламентської асамблеї НАТО Паолом Аллі. Йшлося про співпрацю між Україною та Північноатлантичним Альянсом, російську агресію та прогрес реформ в Україні.

Віце-прем`єр-міністр подякувала Президенту за допомогу Альянсу як у реформах, так і в питаннях підтримки України на міжнародній арені. Вона висловила надію на продовження успішної співпраці, зокрема, в рамках трастових фондів НАТО.

Обговорюючи російську агресію, співрозмовники засудили ескалацію на Сході України, яка триває попри режим тиші, а також страшні злочини у Сирії та дії Росії у РБ ООН, що суперечать принципам людяності та здоровому глузду.

Іванна Климпуш-Цинцадзе підкреслила необхідність створення поліцейської місії ОБСЄ, яка могла б цілодобово стежити за ситуацією на тимчасово окупованих територіях України. Такий крок потрібен, оскільки Росія всіма своїми діями показує небажання виконувати Мінські домовленості. Своєю чергою Президент ПА НАТО запевнив, що країни-члени Альянсу не змінять своєї позиції щодо санкцій.

Також сторони обговорили процес реформ у нашій державі. Віце-прем`єр-міністр розповіла про успіхи у сфері енергетики, держзакупівель та стабілізацію економіки. Вона повідомила про прогрес реформи судової системи та децентралізації. «Відчувається, наче ми намагаємося відремонтувати всю країну, у кожній сфері», – сказала вона.

Паоло Аллі привітав прогрес, але наголосив на тому, що його необхідно пришвидшити: «Єдиний шлях показати Росії силу – це швидкі та дієві реформи. Таким чином, ви ще більше заохотите міжнародних партнерів до співпраці». Він також додав, що в цьому зацікавлений італійський бізнес, який шукає виходи на український ринок.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва