українська російська англійська
Геннадій Зубко окреслив подальший план ліквідації наслідків надзвичайної ситуації у Балаклії
06.04.2017 | 13:51
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Ми маємо сумні приклади Новобогданівки, де розмінування тривало 10 років, Лозової (розмінування тривало понад 5 років), Сватова (розмінування триває й досі), Авдіївки та Балаклії. Ми стаємо сильнішими, але ми повинні постійно проводити превентивні заходи. Розроблений План гуманітарного розмінування населених пунктів і територій Балаклійського району потребує тісної координації органів державної влади, місцевого самоврядування, громад, закладів охорони здоров’я та освіти. Наше головне завдання – в найкоротший час убезпечити людей. Про це повідомив під час брифінгу в ДСНС Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Він повідомив, що на сьогодні 10 населених пунктів Балаклеї вже розміновано та понад 10 тисяч боєприпасів вже знешкоджено.

Віце-прем’єр-міністр поінформував: «З 220 багатоповерхових будинків в місті Балаклія – 117 ушкоджені і підлягають відновленню, з будинків індивідуального сектору – постраждало понад 503, а також 2 дитячі садки, 2 школи, 1 лікарня та 1 бібліотека. Уряд виділив з резервного фонду 20,6 млн грн по лінії ДСНС для очищення території від вибухонебезпечних предметів. А також  понад 100 млн грн Харківській  облдержадміністрації для проведення відновлювальних робіт. Наразі 16 областей надали будівельні матеріали і понад 20 будівельних компаній сьогодні працюють по відновленню житлового сектору, по кожному об’єкту розроблені плани відновлення».

Геннадій Зубко зазначив, що усі керівники органів центральної і місцевої влади мають зробити висновки з трагедії та можливих загроз, які постійно виникають в Україні.

«Ми маємо постійно проводити превентивні заходи в усіх регіонах України серед населення, учнів шкіл, ВНЗ, медичного персоналу. Важливо  організувати широку інформаційну роботу серед населення, щодо необхідності негайного інформування органів ДСНС та військових про виявленні підозрілі предмети в зоні вибуху. Організувати  роз’яснення  про небезпеку спроб самостійного розмінування. Особливо серед дітей, школярів та підлітків. А також організувати проведення постійних робіт з виявлення можливих вибухонебезпечних речовин, які можуть з’являтися у зв’язку з природними (повінь, сильні зливи) так і антропогенними факторами (оранка, будівництво)», - наголосив Геннадій Зубко.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України