українська російська англійська
Прем'єр-міністр під час зустрічі із Главою Уряду Естонії: Ми зацікавлені у залученні інвестицій з Естонії - ваші технологічні рішення та інновації важливі для нас
06.04.2017 | 15:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України зацікавлений розвивати економічне співробітництво із Естонською Республікою, залучати нові інвестиції та запозичувати досвід технологічних рішень та інновацій з Естонії. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Прем’єр-міністром Естонської Республіки Юрі Ратасом, що відбулася в рамках роботи Українсько-Балтійського Форуму Глав Урядів та 10-го Київського безпекового форуму.

"Ми абсолютно відкриті і хочемо посилювати взаємодію. Ми маємо широкий спектр можливостей щодо поглиблення співробітництва, - наголосив Володимир Гройсман на початку зустрічі. - Вважаю, що потрібно розглядати напрям поглиблення нашого співробітництва в економічній сфері. Зараз на фоні економіки, що розвивається, в України відкриваються багато можливостей. Естонія є лідером у багатьох напрямках, і ваші технологічні рішення, інновації важливі для нас".

У цьому контексті Володимир Гройсман запропонував активізувати роботу Спільної міжурядової комісії з економічного, промислового та науково-технічного співробітництва для опрацювання актуальних питань двостороннього порядку денного. Це сприятиме у тому числі зростанню інвестицій, що цього року сягнули 245 млн доларів.

У свою чергу Прем’єр-міністр Юрі Ратас зауважив, що представники бізнесу Естонської Республіки зацікавлені в кооперації та діяльності в Україні.

Коментуючи можливості посилення бізнес-співробітництва, Володимир Гройсман розповів про дії Уряду у цьому напрямку, що вже з минулого року дали можливості для покращення бізнес-клімату в Україні. Так, восени 2016 року було створено Офіс залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest, Уряд продовжує зменшувати кількість регуляцій для бізнесу, розпочав змінювати систему митної служби. Крім того, з 1 квітня розпочав роботу Єдиний електронний реєстр відшкодування ПДВ.

"Ми на стороні бізнесу, економіки і будемо захищати тих, хто робить реальну справу. Хочу запевнити, що ситуація у майбутньому буде тільки покращуватися. Для нас важливо, щоб у нас було не просто кількість бізнес-проектів, а щоб вони були успішні", - підкреслив Володимир Гройсман.

 

Довідково

Товарообіг між Україною та Естонською Республікою у 2016 році склав 110 млн доларів. Для порівняння, у 2010 році товарообіг між двома державами складав 329 млн доларів, а у "рекордному" 2013 році – 601 млн доларів.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться круглий стіл - "Регуляторні хащі: Ліс - товар чи ресурс?"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
26 квітня за участі Лілії Гриневич відбудеться прес-брифінг на тему "Менеджмент в освіті: е-рішення як ключ до підвищення якості управління"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"