українська російська англійська
Глава Уряду: Сподіваємося, репрофайлінг ОВДП буде проведений до кінця року
07.04.2017 | 11:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Процес репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, запланований на 2017 рік і визначений пріоритетним з боку всіх гілок влади, має бути завершений до кінця року, оскільки від цього залежить залучення додаткових 15 млрд грн на фінансування дорожніх робіт. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

«Попередньо ми досягли домовленості про те, що банки підуть на реструктуризацію, і наразі вони у процесі. Питання репрофайлінгу дуже  важливе для залучення додаткових коштів, у тому числі 15 млрд грн для доріг», - сказав Глава Уряду, нагадавши, що ще 15 млрд грн асигнувань на дорожні роботи передбачені в Державному бюджеті.

«Ініціатива репрофайлінгу - це спільна пропозиція Президента, коаліції Парламенту та Уряду.  Я звернувся  до Національного банку з відповідним листом, є доручення Міністерству фінансів почати підготовчу роботу з репрофайлінгу для залучення ресурсів. Для нас це питання принципове. І наразі питання за Національним банком, - сказав Володимир Гройсман. -  Наше завдання  знайти механізми для реалізації репрофайлінгу спільно з НБУ. Ми будемо наполягати на тому, щоб виконати завдання і добитися цього рішення. Переконаний, що цього року такого рішення ми доб’ємося, хоча НБУ -  це незалежний регулятор».

Присутній під час «Години запитань» Міністр фінансів Олександр Данилюк додав, що за останньою інформацією, Уряд погодив умови репрофайлінгу. «Свою роботу Уряд зробив, ми погодили умови репрофайлінгу зі свого боку. Зараз документи в НБУ, їх аналізує зовнішній аудит Нацбанку.  Цей процес має бути завершений протягом тижня-двох, і після того має починатися трансакція», - додав Олександр Данилюк.

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"