українська російська англійська
Володимир Гройсман: Вкрадені на Донбасі українські активи будуть повернуті, хоча для цього знадобиться час і багато зусиль
11.04.2017 | 12:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Вкрадені проросійськими бойовиками українські промислові активи будуть повернуті, навіть якщо для цього знадобиться час, низка рішень і докладання значних зусиль, сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман  на прес-конференції за підсумками року діяльності Уряду.

Він підкреслив, що з юридичної точки зору питання повернення підприємств та надр  - це питання Ради національної безпеки та оборони України. «І я розумію, що це (повернення активів) не відбудеться завтра. Але я точно знаю: як Німеччина свого часу виплачувала компенсації, так і Росія буде виплачувати гроші тим країнам, яким вона завдає шкоду, - зазначив Володимир Гройсман.

«Мені шкода, що росіяни пішли на нас із зброєю. Хтось міг сказати ще 3,5 роки тому, що так буде? Але цей шлях в нікуди. Ми таке вже проходили. Все буде повернуте, на це піде час і багато зусиль, але іншого варіанту немає», - підкреслив Глава Уряду.

 

версія для друку
Анонси
26 травня - конференція "Відновлювана енергетика та заміщення газу. Впровадження енергосервісу та енергоменеджменту"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
25 травня Лілія Гриневич перебуватиме з робочою поїздкою в Полтаві
25 травня Вадим Черниш презентує законопроект щодо визнання політичними в'язнями осіб, позбавлених особистої свободи з політичних мотивів та надання їм державної соціальної допомоги
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села