українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з представниками компанії General Electric Transportation щодо модернізації локомотивів для залізниці
11.04.2017 | 14:07
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

11 квітня відбулась зустріч Першого віце-прем'єр-міністра України - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з представниками американської компанії General Electric Transportation. Учасники обговорили довготермінові інвестиційні проекти в покращення української інфраструктури, зокрема залізничної.

Степан Кубів привітав бажання компанії General Electric Transportation інвестувати в Україну та модернізацію рухомого складу української залізниці зокрема.

«Уряд працює над залученням інвестицій в Україну та зацікавлений у довготерміновій співпраці з інвесторами. Ми також прагнемо всебічно розвивати взаємну міжнародну торгівлю та проекти сумісного виробництва рухомого складу, але важливо дотримуватися принципу пріоритетів щодо локалізації виробництва продукції в Україні», - розповів Степан Кубів.

Він повідомив, що модернізація передбачає поточне, середньострокове та довготермінове планування, включає поточні ремонти обладнання та створення більш тривалих стратегічних планів оновлення рухомого складу залізниці. Це включає роботу над оновленням чинної правової бази та посилення співпраці у рамках державно-приватного партнерства. Степан Кубів нагадав, що для підтримки української промисловості також створений Національний комітет з промислового розвитку, який напрацьовує пропозиції щодо покращенням технологічної бази та виробництва українських двигунів для рухомого складу залізниці.

“Уряд створив умови для міжнародного співробітництва та захисту інвестицій, але практичну роботу на операційному, технічному та технологічному рівні має проводити безпосередньо бізнес, якому належить скласти конкретний план та домовитися про конкретні кроки для втілення планів з оновлення рухомого складу”, - наголосив Степан Кубів.

Він також підкреслив, що Уряд і надалі працюватиме над створенням сприятливого бізнес-клімату в Україні, покращенням інфраструктури та підтримкою промисловості з акцентом на виробництво в Україні, створенням робочих місць та розвитком української економіки.

На зустрічі також були присутні представники Офісу залучення та підтримки інвестицій при Кабінеті Міністрів України та Національного комітету з промислового розвитку.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"