українська російська англійська
МОН: Розпочався конкурс з обрання членів Наукового комітету Нацради з питань розвитку науки і технологій
11.04.2017 | 14:36
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 11 квітня 2017 року, відкрито конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Він триватиме упродовж 30 днів – до 23 години 59 хвилин 10 травня.

 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів, зокрема, передбачають:

            участь у розвитку наукової сфери України;

            значні особисті наукові та науково-організаційні здобутки, визнані фаховою спільнотою;

            широкий науковий світогляд, комплексні знання та наукові зацікавлення у різних сферах науки і техніки;

            досвід проведення експертної діяльності, міжнародного наукового співробітництва, виконання високотехнологічних проектів.

Міністерство освіти і науки запрошує представників наукової спільноти долучитися до формування першого складу Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій.

Орієнтовно результати конкурсу будуть оприлюднені 25 травня.

Нагадаємо, що Нацрада складатиметься з двох комітетівНаукового та Адміністративного, які матимуть однакову кількість членів. Склад Наукового комітету на основі конкурсу формуватиме спеціально створений відповідно до європейської практики Ідентифікаційний комітет з питань науки. До нього увійшли 9 провідних вчених, три з якихпредставники вітчизняної науки, 6 – іноземні вчені.

5 квітня 2017 року Уряд ухвалив рішення щодо утворення Національної ради України з питань розвитку науки і технологій. Під керівництвом Прем’єр-міністра вона формуватиме та реалізовуватиме єдину наукову та інноваційну політику держави, а також стане ключовим елементом створення нової системи управління науки.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України