українська російська англійська
Володимир Гройсман на зустрічі із главами МЗС Словаччини, Чехії та Угорщини: Ми демонструємо суттєвий прогрес у боротьбі і запобіганні корупції
11.04.2017 | 21:13
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Усі зміни, що вживає Уряд, мають за мету побудову прозорої системи, що викорінить та не допустить корупції. Україна демонструє суттєвий прогрес у боротьбі і запобіганні корупції. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з міністрами закордонних справ Словацької Республіки Мирославом Лайчаком, Угорщини Петером Сійярто та Чеської Республіки Любомиром Заоралеком у вівторок.

Розповідаючи співрозмовникам про вжиті заходи у напрямку боротьби з корупцію, Володимир Гройсман зазначив, що "за 2015-2016 роки Україна створила одне з кращих і суворих законодавств щодо профілактики і боротьби з корупцією. Ми утворили сучасну інфраструктуру щодо боротьби з корупцією: в Україні є незалежна спеціалізована антикорупційна прокуратура, незалежне Національне антикорупційне бюро і незалежне Національне агентство із запобігання корупції, - наголосив Володимир Гройсман. - Створення такої інфраструктури, яку створила Україна, є дуже рішучим кроком для наведення ладу в ефективній боротьбі з корупцією".

Важливим елементом боротьби з корупцією є судова реформа, що розпочалася у жовтні минулого року. "Ця реформа триватиме декілька років, і дуже важливо, щоб ми повернули довіру українських громадян до правосуддя, судів і суддівської системи", - переконаний Прем’єр-міністр.

Говорячи про інші вжиті Урядом заходи у цьому напрямку, він навів приклади  запровадження електронного декларування, зміну системи державних закупівель, дерегуляцію цін на газ. Також з 1 квітня запущено електронний реєстр відшкодування ПДВ, що знищить будь-які зловживання у цій сфері.

Міцним антикорупційним кроком також стане масштабна приватизація неефективних державних підприємств, що Уряд запланував здійснити у 2017 році, наголосив Прем’єр-міністр.

"Усі наші кроки пронизані тим, щоб створювати системи, які є прозорими і не заохочують до будь-яких зловживань, - підкреслив Володимир Гройсман. - Процес (боротьби з корупцією) йде і триває достатньо динамічно. У боротьбі і запобіганні з корупцією ми демонструємо суттєвий прогрес".

 

 

версія для друку
Анонси
24-26 травня відбудеться V Міжнародна науково-практична конференція "Управління ризиками в системах менеджменту охорони праці та промислової безпеки"
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду