українська російська англійська
Уряд планує 26 квітня розглянути Стратегію розвитку українських шахт, - Володимир Гройсман
12.04.2017 | 12:25
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд планує на своєму засіданні 26 квітня розглянути Стратегію розвитку українських шахт, яка має стати фундаментальним документом урядового бачення подальшої роботи всією вугільної галузі. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду 12 квітня.

«Дуже прошу пришвидшити роботу з формування такої  Стратегії. Зараз приймемо рішення: 26 квітня на Уряді маємо розглянути Стратегію. Це має бути фундаментальна робота й Дорожня карта, що треба зробити в цій сфері, в тому числі в цьому році. Ми виділили 1,8 млрд грн. Маємо визначитися, як управляти цими ресурсами», - сказав Глава Уряду.

 Він підкреслив, що в Стратегії треба відповісти на низку питань в тому числі щодо умов праці шахтарів, формування собівартості вугілля, ситуації навколо проблемних шахт. «Хотів би отримати системний документ», - зазначив Володимир Гройсман.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"